gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hande Yener Estetik Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hande yener estetik esra erol estetik oldumu [​IMG]

Hande Yener göğüslerini dikleştirmek için estetik ameliyatı oldu.

Elektronik müziğe yöneldiğinden beri seksi değil farklı görünmeyi tercih eden Hande Yener, büyük bir değişimin eşiğinde. Yeni albüm öncesinde imaj değişimi için bir dizi estetik operasyon geçiren, göğüslerini de dikleştiren Yener, ayrıca birbirinden seksi kostümler hazırlattı.

Hande Yener Estetik Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Şansın Bol Olsun

Hande Yener - Şansın Bol Olsun

Çok yürüdüm ama ne buldum Sevecek derken aşktan oldum Yolları şaşırdım en sonunda Bende kayboldum Hep inandım ama yanıldım Çiçeğindim el yerine söz oldum Mum gibi eridim en sonunda Bende kayboldum Beni artık arasan da Çok zor bulursun Sana artık tek sözüm var Şansın bol olsun Ayrılığım seni yakmadı mı Yüzün kızarmış canın acımadı mı Ayrılık ilacın olmadı mı Son sözü söyledim koymadı mı
  2. Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Belki bu şarkı uyandırır seni Yüzyıllık uykundan Gitme o utandırır seni Boyundan posundan Zaman kötü kötü zaman Büyümelisin çocuk inan Karanlığı giymiş zaman Kabus olur sonra rüyan Herkesler sen de dahil Aşkıma inanmadın Beş paralık bir ruhun vardı Şeytana sattın Kendine bul birini Yanında güzel dursun Harcadığın bir ömre yazık Hadi geçmiş olsun İstesem bu aşk süründürür...
  3. Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

sen evinde otururken aşk kapını çalacak mı kapını çalan her insan doğru kişi olacak mı sen zırhınla savaşırken kalp zincirinden kopar mı öyle güçlü kalbin varsa bana düşen bu kadar mı yanılıp şaşırıp sakın bir daha beni arama allayıp pullayıp sakın kendini günahsız sanma bedenim senin oldu ruhum hep benimleydi aramızda sınırı unutma senin(güzel) ellerin çizdi
  4. Hande Yener Teşekkürler albümü

Hande Yener Teşekkürler albümü

hande yener teşekkürler albümü yeni albüm 2011 şarkıları albüm haberleri resimleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümü ile müzik dünyasını, her albümünde olduğu gibi sarsmaya hazırlanıyor. Bir hafta sonra müzik marketlerde satışa sunulacak Hande Yener'in Teşekkürler albümünde ki 12 şarkı söz ve müzik yazarı Sinan Akçıl imzasını taşıyor. 19 eylül'de İstanbul'da albüm tanıtımı...

Sayfayı Paylaş