gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Belki bu şarkı uyandırır seni Yüzyıllık uykundan Gitme o utandırır seni
    Boyundan posundan

Zaman kötü kötü zaman
    Büyümelisin çocuk inan
    Karanlığı giymiş zaman
    Kabus olur sonra rüyan

Herkesler sen de dahil
    Aşkıma inanmadın
    Beş paralık bir ruhun vardı
    Şeytana sattın

Kendine bul birini
    Yanında güzel dursun
    Harcadığın bir ömre yazık
    Hadi geçmiş olsun

İstesem bu aşk süründürür
    Seni çok uzun zaman
    Ne öldürür ne güldürür seni
    Böyle gider bi zaman

Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Şansın Bol Olsun

Hande Yener - Şansın Bol Olsun

Çok yürüdüm ama ne buldum Sevecek derken aşktan oldum Yolları şaşırdım en sonunda Bende kayboldum Hep inandım ama yanıldım Çiçeğindim el yerine söz oldum Mum gibi eridim en sonunda Bende kayboldum Beni artık arasan da Çok zor bulursun Sana artık tek sözüm var Şansın bol olsun Ayrılığım seni yakmadı mı Yüzün kızarmış canın acımadı mı Ayrılık ilacın olmadı mı Son sözü söyledim koymadı mı
  2. Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

sen evinde otururken aşk kapını çalacak mı kapını çalan her insan doğru kişi olacak mı sen zırhınla savaşırken kalp zincirinden kopar mı öyle güçlü kalbin varsa bana düşen bu kadar mı yanılıp şaşırıp sakın bir daha beni arama allayıp pullayıp sakın kendini günahsız sanma bedenim senin oldu ruhum hep benimleydi aramızda sınırı unutma senin(güzel) ellerin çizdi
  3. Hande Yener Estetik Oldu

Hande Yener Estetik Oldu

hande yener estetik esra erol estetik oldumu Hande Yener göğüslerini dikleştirmek için estetik ameliyatı oldu. Elektronik müziğe yöneldiğinden beri seksi değil farklı görünmeyi tercih eden Hande Yener, büyük bir değişimin eşiğinde. Yeni albüm öncesinde imaj değişimi için bir dizi estetik operasyon geçiren, göğüslerini de dikleştiren Yener, ayrıca birbirinden seksi kostümler hazırlattı.
  4. Hande Yener - En uzun gece

Hande Yener - En uzun gece

Denemeden bilemezsin ki Sebepsiz gidemezsin ki Duyamazsın duyduklarımı Sırtım dönük göremezsin ki Anlamadan bilemezsin ki Dinlemeden çözemezsin ki Tutamazsın çığlıklarımı Yanlışları silemezsin ki Bu en uzun gece Bu en ağır saat Bu en umutsuz an Korkusuzum Bu en hüzünlü an Beklentiler yasak Bu en zamansız an Sorumsuzum Ne hesap var Ne kitap.. Yalnızlık var Yolcuyuz Ne yük var ne duvar...

Sayfayı Paylaş