gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Haykırdım Seni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gün bugün Gecelerden soğuk Üşüyorum
    Sensiz tek başıma
    Gün bugün
    Geceden de siyah
    Kapkara korku çığlıkları
    Dayanamam buna
    Eskiye dönüşü olan
    Bir yol bulmalı
    Geriye dönmeli
    Işıkların yanıp söndüğü odamda
    Beklerim sessizce
    Seni ve seni biçare
    Haykırdım seni yıldızlara
    Umutsuz benliğim isyanlarda
    Yarınlarım bile olmasa da
    Bir kıvılcım bile yeter bana

Hande Yener - Haykırdım Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Seni Seviyorumlar Yok

Hande Yener - Seni Seviyorumlar Yok

Seni sevi yorumlar yok Eskiden Mutluluktan uzakta Gecelerin yorgun kadınıydım Kalbim hep kanardı Sen gör diye OOoo şimdi değiştim Sanki baştan Bir daha seyrettim Bulutluydu yüzüm hep, alnıma Bir güneş çizdim Seni sevi yorumlar yok O dil beni terk etti Seni sevi yorumlar yok Bulutlar gitti Eskiden deliydim Bağlıydı kollarım senindim Ağlayan biriydim Bilmezdim gücümü görmezdim
  2. Hande Yener - Senden İbaret

Hande Yener - Senden İbaret

Biliyor ona nasil tutkun Yangin yeri gonlum biliyor Bazi gun seni sorardim geceden Ruzgarla fisildasirdik inceden Biliyor ona nasil tutkun Yangin yeri gonlum biliyor Bazi gun seni sorardim geceden Ruzgarla fisildasirdik İnceden Senden ibaret benim askim Dizlerinde ölmek arzum Sicakligin var yastigimda Öyle saf oyle derin Senden ibaret benim askim Dizlerinde ölmek arzum...
  3. Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

sen evinde otururken aşk kapını çalacak mı kapını çalan her insan doğru kişi olacak mı sen zırhınla savaşırken kalp zincirinden kopar mı öyle güçlü kalbin varsa bana düşen bu kadar mı yanılıp şaşırıp sakın bir daha beni arama allayıp pullayıp sakın kendini günahsız sanma bedenim senin oldu ruhum hep benimleydi aramızda sınırı unutma senin(güzel) ellerin çizdi
  4. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay

Sayfayı Paylaş