gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hande Yener - Hayrola

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Aklım inanmaz o yalanlara İnce hesaplara mutlak sonlara
    zaman kalmaz oyalanmaya
    nice telaşlara korkak yaşlara

hey sen büyük oyna iyi düşün
    yapayalnızsın başla alışmaya
    hey sen çocuk olma herşey meçhul
    yapayalnızsın başla alışmaya
    kötü haber çok, iyi haber yok
    kadere sitem çok hep yarın ola
    heryerde aşk var ama gören yok
    herkesin derdi çok hayrola

aşk nerdeysen çık dışarı
    yeller esiyor yerinde eller geziyor tenimde
    yok bunun başka bir çıkarı
    kimler duruyor yerinde güller kuruyor elimde

Hande Yener - Hayrola konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Armağan

Hande Yener - Armağan

Bu yalancı bahar bir gün bitecek Yeni aldığın eskiyecek Yedik içtik sanırım doyduk Hesabı kim ödeyecek Of güzel allahım Nasıl bir kader yazdın, tadı damağımda kaldı Of güzel allahım İçimi ısıtan adam, sanki senin aynandı Bir ömür yeter bana bu armağan Ölsem de gam yemem artık Her insana her nefes Bir başka heves Bir tek ilk aşk bitmeyecek Daha ilk günden hep Sonunu sorduk Cevap...
  2. Hande Yener - 32 Kısım

Hande Yener - 32 Kısım

Yine de sen bilirsin Gideceksen dur demem Sen bunlara lâyıksın Ben yüzüne söylerim Şimdi gülüyorsun Söz dinlemiyorsun Haklı değilsin aşkım Böyle gitmeyecek Şimdi gülüyorsun Boşa dönüyorsun Haklı değilsin aşkım Böyle gitmeyecek 32 kısım tekmili birden gelsede korkmuyorum Karlar buzlar erise ateşim var yine de sönmüyorum Cennetin ırmakları senin olsun ben ilgilenmiyorum...
  3. Hande Yener Deliler

Hande Yener Deliler

istediğin gibi olmamı bekleme duramam elde avuçta umduğun şeyi yapmamı isteme başkası olamam ben kimse bana karışmasın istemem ezbere konuşmasın dinlemem herkes beni anlamasın farketmez beklemem beklemem deliler, bize deli dediler dediler dediler bizi delirttiler deliler dediler bildiğin gibi olmamı isteme duramam elde avuçta doğduğum güne dönmemi bekleme başkası olamam ben ...
  4. Hande Yener Teşekkürler albümü

Hande Yener Teşekkürler albümü

hande yener teşekkürler albümü yeni albüm 2011 şarkıları albüm haberleri resimleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümü ile müzik dünyasını, her albümünde olduğu gibi sarsmaya hazırlanıyor. Bir hafta sonra müzik marketlerde satışa sunulacak Hande Yener'in Teşekkürler albümünde ki 12 şarkı söz ve müzik yazarı Sinan Akçıl imzasını taşıyor. 19 eylül'de İstanbul'da albüm tanıtımı...

Sayfayı Paylaş