gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hande Yener in Yeni Sevgilisi kim haberini duyan var mı arkadaşlar uzun zamandır sevgilisiyle anılmıyordu merak ettim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Yener in Yeni Sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - İnsanlar Çok

Hande Yener - İnsanlar Çok

İnsanlar çok Sevgi diye bağıran koşan İnsanlar çok Öyle olmalı Dünya yaşam dolmalı Sokaklar elele dolaşanlarla İnsanlar çok Kardeşi yoksa Dostu hiç yoksa Yine de yıldırılamayan insanlar çok
  2. Hande Yener yeni albümünü tamamladı: "HAYROLA"

Hande Yener yeni albümünü tamamladı: "HAYROLA"

Yeni albümü "Hayrola"nın stüdyo kayıtlarını tamamlayan Hande Yener, nisan ayının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümünün hit şarkılarla dolu olduğunu söyledi ve "Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkarabildiğim için, gizli saklı kalmış hissettiğim herşeyi bu albümde anlattım. Şu an dünyayı bu gözlüklerle görüyorum. Umarım...
  3. Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

hande yener son klip hande yener bana anlat klibi nerede çekildi hande yener, 2011, yeni albüm, bana anlat, şarkısı, klibi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Henüz piyasaya çıkmayan yeni albümünün çalışmalarını bitiren Hande Yener, albümün çıkış şarkısı "Bana Anlat"a klip çekti Melek'lerim. Yeni klibi için 5 kostüm tasarlatan Hande'nin haberini hemen aktarıyoruz sizlere...
  4. Hande Yener in Yeni Sevgilisi Kim

Hande Yener in Yeni Sevgilisi Kim

Hande Yener in Yeni Sevgilisi Hande Yener in Yeni Sevgilisi Kim Türk Pop Müziği'nin başarılı seslerinden Hande Yener, 3 yıllık ilişkisini bitirmiş ve 15 gün önce bir işadamanın oğlulya aşka yelken açmış Melek'lerim. "Hande Yener kendine yeni sevgili buldu" Hande Yener, 3 yıllık sevgilisi ile ne zaman evlenecekler diye beklenirken Kadir Doğulu’dan 3 hafta önce ayrılmış, adı...
  5. Hande Yener 'in 2012 Son Albümü Kraliçe !

Hande Yener 'in 2012 Son Albümü Kraliçe !

Bu konu; Hande Yener 'in 2012 Son Albümü Kraliçe hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin çılgın ve başarılı ismi Hande Yener, 2012 yılına veda etmemize günler kala bu yılın son albümünü çıkardı. Müzik marketlerde yerini alan Kraliçe adlı albümde Sinan Akçıl ile çalışan Yener, yine hayli iddialı. İşte Hande Yener 'in Kraliçe albümünün kapağı ve şarkı bilgileri.....

Sayfayı Paylaş