gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hande yener, mayo, haberleri, sahnesi,

Demet Akalın'la yıllardır yıldızı bir barışık, bin barışık omlayan Hande Yener, verdiği demeçte "mayoyu ilk kez ben giydim" diyerek ortalığı karıştıracak sözler sözlemiş Melek'lerim:)

Şimdi Gelin Hande'nin o sözlerine :)

Kıbrıs'ta konser veren popçu Hande Yener, sahne dünyasındaki bazı yeniliklerin öncüsü olduğunu ileri sürdü

Hafta sonu Kıbrıs’taki bir gazinoda sahne alan Hande Yener, kendisini izlemeye gelen hayranlarına eski ve yeni albümünden seslendirdiği şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşattı.

Sarı sahne kıyafetinimuşambaya benzeten Yener, “Bu gece giydiğim elbisem Alexander Mc Queen imzalı ve ismini “limonatalı kokteyl” olarak yorumluyorum. Bazıları masa örtüsüne benzetti ama bence hiç öyle değil.

Sahnede yeniliği ve değişimi seviyorum. Biliyorsunuz konserlerinde ilk mayo giyen benim. Herkes benden sonra mayo ile sahne almaya başladı” diye konuştu. Kimseye benzemediğini söyleyen Yener, yeni akımların takipçisi olduğunu söyledi.

Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çünki ben ilk kez sevdım

çünki ben ilk kez sevdım

ben kimseyi senin kadar düşünmedim bu kadar agırbaşlı olmadım. seninle herşey degişti. senin gelmenle benim kurumuş kalbime sevgi yagmurları yagdı ve sana olan aşkım yeşermeye başladı senin habersiz kaldıgım an kalbimden yetişen aşk yeşillikleri boynunu bükmeye başlıyor.... herkes bana degiştin diyor soruyorum nasıl bir degişim kimseden cevap gelmiyor ama ben de ne oldugunu biliyorum ben...
  2. Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Taş gibi olsam da sabrın bile bir sınırı var Çok büyük konuşma her günahın tövbesi var Bir gülüşün yeter yüzündeki düğümün bir çözümü yok mu Acır olsun geçer sanki her gidişin bir dönüşü yok mu Dönüp dönüp aynı hatayı Bana yaptıramazsın canım Isıtıp ısıtıp bu numarayı Bana yutturamazsın canım Herşeyi göze alıp seviyorlar Üzgünüm o kadın ben değilim Belki gururdan olur diyemedim Ama inan...
  3. Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma

Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma

Zamanında aşk ile yanarken Ne oldu canın gibi severken Bak her şey nasıl tersine döndü Senin aşkın balondu söndü Vurup kapıyı çıkarken aklın neredeydi Salladığın hançer kalbime değdi Hala çılgınsın hala unutkan Seni çektiğim yıl geçen seneydi Sen yoluna ben yoluma Çok mutluyum artık Sen tak kimi istersen koluna
  4. Hande Yener Teşekkürler albümü

Hande Yener Teşekkürler albümü

hande yener teşekkürler albümü yeni albüm 2011 şarkıları albüm haberleri resimleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümü ile müzik dünyasını, her albümünde olduğu gibi sarsmaya hazırlanıyor. Bir hafta sonra müzik marketlerde satışa sunulacak Hande Yener'in Teşekkürler albümünde ki 12 şarkı söz ve müzik yazarı Sinan Akçıl imzasını taşıyor. 19 eylül'de İstanbul'da albüm tanıtımı...

Sayfayı Paylaş