gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evlilik Teklifini Anlattı [​IMG]

HANDE YENER NİŞANLISI KADİR DOĞULU'DAN NASIL EVLENME TEKLİFİ ALDIĞINI ANLATTI

Hande Yener, 'Evlilik teklifini nasıl aldınız' sorusuna, 'Kadir bir sabah beni öpücüklerle uyandırdı. Sonra da gözlerimin içine bakıp ’Benimle evlenir misin’ diye sordu. Hiç düşünmeden ’Evet’ dedim ve sevdiğim adamı sarılıp öptüm. Biz gerçekçen çok mutluyuz. Tam birbirimize göreyiz. O kadar çok ortak noktamız var ki. Bu mantıkla, bu kalple doğru bir karar aldığımı düşünüyorum. Evlilik bir risk de olsa, ben Kadir’le sonumu iyi görüyorum.olacağımızı biliyorum' diye yanıt verdi.

Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Nasıl Delirdim?

Hande Yener - Nasıl Delirdim?

Nasıl Delirdim Yoksun ama sokakta Yanımdan geçiyorsun Nasıl delirdim gayet açık ve Gayet ne görüyorsun Okey aşk bir hastalık Sen uzak duruyorsun Sorun ne utangaç mısın? Ya da biraz çok mu cool? Ne olmak üzere olduğumu bir görsen Hecele bir kere anlarsın daha iyi Ne olmak üzere olduğumu bir görsen Delirdim bir kere bir tanısan şu halimi Herkes zekana hayran Ben sana biliyorsun Nasıl aklın...
  2. Hande Yener - Evlilik Sandalı

Hande Yener - Evlilik Sandalı

Bugün olmazsa yarın olur diye Erteledim düşlerimi bir yalancı gülüşe Razı oldum işte dahası var mı Terketmedim sevdiğimi bir yalancı gülüşe Bir yalancı gülüşe Yıldızları indir bu gece gözlerine Utandır beni gölgeler aşk oyunu neyime Ben inanırım sen inanmasanda Aşkın saflığına Hayat uzun kötü şeyleri sakın Getirme aklına Ben inanırım sen inanmasanda Aşkın saflığına...
  3. Hande Yener Bana Anlat kilibi

Hande Yener Bana Anlat kilibi

hande yener, bana anlat, şarkısı, klibi, yeni klibi ve haberleri burada arkadaşlar Hande Yener, ablmünün adını taşıyan "Bana Anlat" adlı şarkısına klip çekti. Balkonda aşk sahnelerinin bol olduğu yeni klibinin haberleri bu yazımızda sizlerle Melek'ler. Hande Yener, yeni albümü “Bana Anlat”a adını veren şarkıya önceki gün şile-Ağlayankaya’da klip çekti. Kemal Doğulu...
  4. Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Bugünlerde kral tv de vs 9. olmuş bu parça sinan akçil yazmış heralde bu bana anlat şarkısının sözler i lazım teşekkürler.
  5. Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

şarkı sözleri, hande yener, bana anlat, sözleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. son günlerde müzik kanallarında en çok çalınan benimde çok sevdiğim şarkı bana anlat şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler. Her şeyin farkındayım Adın yok sanın yok Çekinme bana anlat Bi insan seviyorsa Bu aşkla doyuyorsa durmalı Yanımda durmalı Ziyaret etmeden hep sürekli...

Sayfayı Paylaş