gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Zamanında aşk ile yanarken Ne oldu canın gibi severken Bak her şey nasıl tersine döndü
    Senin aşkın balondu söndü

Vurup kapıyı çıkarken aklın neredeydi
    Salladığın hançer kalbime değdi
    Hala çılgınsın hala unutkan
    Seni çektiğim yıl geçen seneydi

Sen yoluna ben yoluma
    Çok mutluyum artık
    Sen tak kimi istersen koluna

Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Ellerini tutunca bir soğukluk duyarsam Gözlerine bakınca eğer benden kaçarsan Sanma ki bu gönül aşk izini unutur Yüreğime ateşten bir hançer sokarsan Ben yolumu bulurum Hiç bunlara gerek yok Ben yolumu bulurum Ağlamaya gücüm yok
  2. Hande Yener - Yola Devam

Hande Yener - Yola Devam

Yikildigin her an yok olmadigina sukret, kalk aynalara bak. Yoruldugun her an kolay olumden vazgec, kalk gokyuzune bak .................................................. ........ Yikildigin her an yok olmadigina sukret, kalk aynalara bak. Yoruldugun her an kolay olumden vazgec, kalk gokyuzune bak Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2) Sen zamansiz...
  3. Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Taş gibi olsam da sabrın bile bir sınırı var Çok büyük konuşma her günahın tövbesi var Bir gülüşün yeter yüzündeki düğümün bir çözümü yok mu Acır olsun geçer sanki her gidişin bir dönüşü yok mu Dönüp dönüp aynı hatayı Bana yaptıramazsın canım Isıtıp ısıtıp bu numarayı Bana yutturamazsın canım Herşeyi göze alıp seviyorlar Üzgünüm o kadın ben değilim Belki gururdan olur diyemedim Ama inan...
  4. Ben kelamlarımı çürüttüm yolunda

Ben kelamlarımı çürüttüm yolunda

sen yine sükutu giyin dilersen hiç konuşma ben kelamlarımı çürüttüm yolundaçarpsada bir tokat gibi yüzüme her harfi yoluna heceledim ve bilesin üstüne aşkı giydirdiğim söz verdim ben bu yüreğe hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim sen yine sükutu giyin dilersen hiç konuşma konuşmaben kelamlarımı çürüttüm yolunda çarpsa da tokat gibi yüzüme her yoluna heceledim ve bilesin üstüne aşkı...
  5. Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

hande yener, mayo, haberleri, sahnesi, Demet Akalın'la yıllardır yıldızı bir barışık, bin barışık omlayan Hande Yener, verdiği demeçte "mayoyu ilk kez ben giydim" diyerek ortalığı karıştıracak sözler sözlemiş Melek'lerim:) Şimdi Gelin Hande'nin o sözlerine :) Kıbrıs'ta konser veren popçu Hande Yener, sahne dünyasındaki bazı yeniliklerin öncüsü olduğunu ileri sürdü Hafta...

Sayfayı Paylaş