gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener Son Albümü Hipnoz

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu yazıda Hande Yenerin yeni albümü Hipnoz hakkında detay vermeyeceğim. Albümü baştan sona dinlemeden, fikir yürütmek istemiyorum.

Mayıs ayı içerisinde piyasaya çıkması beklenen albüm hakkında önemli bir not: Hande Yener ile Mart ayında yaptığımız ve Ankara Magazine dergisinin Nisan sayısında yayınlanan özel röportajda da belirtildiği gibi, albümde iki şarkının söz ve müziği Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin’e ait.

Albüm görsellerinden de anlaşılacağı gibi, Hande Yener tarzını biraz daha sertleştirmiş, genel hatlarıyla daha ‘marjinal’ bir albüm yapmış.

Röportajda; “İnsanları şaşırtacağını ve bu albümde daha farklı bir şekilde dans ettireceğini” ifade eden Hande Yener, sözünü tutmuş anlaşılan.

Hande Yener Son Albümü Hipnoz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener Hayrola Albümü

Hande Yener Hayrola Albümü

Hanede Yener - Hayrola 2009 Cıkacak Olan Albümünden.. Evet arkadaşlarım tahmin ediyorum ki bu sene yaza doğru hande yenerin yeni albümü müzik marketlerde yerini alacak. Bakalım bu seferde yine tekno tanzındamı yapacak yoksa eskiye bir dönüşmü olacak... Ama tahmin ettiğime göre yine romeo tarzında tekno ile örtülmüş bir albüm olacağa benziyor ne diyelim bekleyelim ve görelim :) Hande...
  2. Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

hande yener son klip hande yener bana anlat klibi nerede çekildi hande yener, 2011, yeni albüm, bana anlat, şarkısı, klibi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Henüz piyasaya çıkmayan yeni albümünün çalışmalarını bitiren Hande Yener, albümün çıkış şarkısı "Bana Anlat"a klip çekti Melek'lerim. Yeni klibi için 5 kostüm tasarlatan Hande'nin haberini hemen aktarıyoruz sizlere...
  3. Hande Yener Teşekkürler albümü

Hande Yener Teşekkürler albümü

hande yener teşekkürler albümü yeni albüm 2011 şarkıları albüm haberleri resimleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümü ile müzik dünyasını, her albümünde olduğu gibi sarsmaya hazırlanıyor. Bir hafta sonra müzik marketlerde satışa sunulacak Hande Yener'in Teşekkürler albümünde ki 12 şarkı söz ve müzik yazarı Sinan Akçıl imzasını taşıyor. 19 eylül'de İstanbul'da albüm tanıtımı...
  4. Hande Yener 'in 2012 Son Albümü Kraliçe !

Hande Yener 'in 2012 Son Albümü Kraliçe !

Bu konu; Hande Yener 'in 2012 Son Albümü Kraliçe hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin çılgın ve başarılı ismi Hande Yener, 2012 yılına veda etmemize günler kala bu yılın son albümünü çıkardı. Müzik marketlerde yerini alan Kraliçe adlı albümde Sinan Akçıl ile çalışan Yener, yine hayli iddialı. İşte Hande Yener 'in Kraliçe albümünün kapağı ve şarkı bilgileri.....
  5. Hande Yener "Mükemmel" Albümü Tanıtımı 2014

Hande Yener "Mükemmel" Albümü Tanıtımı 2014

hande yener mükemmel, hande yener 2014 albümü, hende yener son albümü Sevgili melekler, bu yaza damgasını vuracak gözüyle bakılan Hande Yener'in 2014 albümü "Mükemmel" yarın piyasaya çıkıyor. "Alt Dudak" adlı çıkış parçasıyla albümün tanıtımına başlayan Hande Yener bu albümüyle de uzun süre konuşulacağa benziyor. İşte albümün iki cdsinde yer alan parçalar... Disk 1...

Sayfayı Paylaş