gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Yener Teşekkürler şarkısı süper melekler!

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hande yener teşekkürler şarkısı şarkı sözleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere Hande Yener'in yeni albümünün haberini Hande Yener Teşekkürler başlığı altında aktarmıştık. Söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan albümün adı "Teşekkürler" Her şarkısı dillere destan olan ve yılın şarkıalrı arasında yer alan Hande Yener'in bu şarkısıda ve bu yeni albümüde çok tutulacağa benziyor. Gerek giyim tarzı ile gerek ise Demet Akalın'la girdiği polemiklerler, bir darghın bir barışık haberleriyle magazin dünyasını meşgul eden Hande Yener, uzun bir süre albümünün başarısı ile gündemi meşgul edecek Melek'lerim:) şimdi diyeceksiniz ki "bu şarkı nasıl bir şarkıymış?" Hemen sizlere beklenen şarkının sözlerini Hande Yener Teşekkürler şarkısı sözlerinı sunuyoruz Melek'ler.

Tanıdın zannettin beni 3 yılda

Bitmez hiç farz ettin

Yalan aslında,iyi günde sen,kötu günde sen

Nasıl desem teşekkürler,teşekkürler..

Ayrılık aşkın sessiz kardeşidir,

Kim kimin bilmem kalpte son eşidir?

Bunca yil seninle gecti ve son kez Teşekkürler,teşekkürler..

Ne yaparsan yap,her zaman iyi ol,

Ne olur durdur hüzününü..

Bilirim korkma, ilk gün hep zordur,

Son lafım budur..Teşekkürler,teşekkürler

Hande Yener Teşekkürler Şarkı Sözü Sinan Akçıl

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hande yenerin -atma- şarkısıda güzel olmuş....

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rica ederim hande sende her zaman iyi ol....

Hande Yener Teşekkürler şarkısı süper melekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay
  2. Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener: Ne görmemizi istiyorlar ne bilmemizi Ne sormamızı istiyorlar ne duymamızı Ne rüyası bu ne dünyası Ne öncesi ne sonrası İnsanlar robot gibi Yalanlar kurmuş sanki Yürüyorlar ceset gibi Ruhları alınmış sanki İnsanlar kuklalar gibi Eldeki oyuncak sanki İnsanlar köle gibi Canları satılık sanki Ali Seval: Makineler var sorgusuz içimde Devreler var duygusuz Sağı solu bilir ama yön...
  3. Hande yener TV

Hande yener TV

Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...
  4. Hande Yener Teşekkürler albümü

Hande Yener Teşekkürler albümü

hande yener teşekkürler albümü yeni albüm 2011 şarkıları albüm haberleri resimleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümü ile müzik dünyasını, her albümünde olduğu gibi sarsmaya hazırlanıyor. Bir hafta sonra müzik marketlerde satışa sunulacak Hande Yener'in Teşekkürler albümünde ki 12 şarkı söz ve müzik yazarı Sinan Akçıl imzasını taşıyor. 19 eylül'de İstanbul'da albüm tanıtımı...

Sayfayı Paylaş