gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Taş gibi olsam da sabrın bile bir sınırı var Çok büyük konuşma her günahın tövbesi var Bir gülüşün yeter yüzündeki düğümün bir çözümü yok mu
    Acır olsun geçer sanki her gidişin bir dönüşü yok mu
    Dönüp dönüp aynı hatayı
    Bana yaptıramazsın canım
    Isıtıp ısıtıp bu numarayı
    Bana yutturamazsın canım
    Herşeyi göze alıp seviyorlar
    Üzgünüm o kadın ben değilim
    Belki gururdan olur diyemedim
    Ama inan aşkından ölebilirim

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma

Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma

Zamanında aşk ile yanarken Ne oldu canın gibi severken Bak her şey nasıl tersine döndü Senin aşkın balondu söndü Vurup kapıyı çıkarken aklın neredeydi Salladığın hançer kalbime değdi Hala çılgınsın hala unutkan Seni çektiğim yıl geçen seneydi Sen yoluna ben yoluma Çok mutluyum artık Sen tak kimi istersen koluna
  2. Hande Yener - Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor

Hande Yener - Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor

Daha giderken biliyorum yerime başkası gelir Eğer yolda karşılasırsak sevgilim yüzünü çevir Ağır ağır aşk çok ağır yüreğim ya sus ya bağır Aşkı sen büyüttün içimde yalan da olsa çağır Yarı yolda kalma Son öpüşün yine canımı yakıyor Aşk kadın ruhundan hiç anlamıyor Al gidişin yine canımı yakıyor Aşk kadın ruhundan hiç anlamıyor
  3. Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

hande yener, mayo, haberleri, sahnesi, Demet Akalın'la yıllardır yıldızı bir barışık, bin barışık omlayan Hande Yener, verdiği demeçte "mayoyu ilk kez ben giydim" diyerek ortalığı karıştıracak sözler sözlemiş Melek'lerim:) Şimdi Gelin Hande'nin o sözlerine :) Kıbrıs'ta konser veren popçu Hande Yener, sahne dünyasındaki bazı yeniliklerin öncüsü olduğunu ileri sürdü Hafta...
  4. O müslümansa ben değilim demek günahmıdır?

O müslümansa ben değilim demek günahmıdır?

Sual: Bir arkadaş, Müslümanların işlediği yanlış işleri, günahları görünce, (Böyle Müslümanlık olmaz. Onlar Müslümansa ben Müslüman değilim. Ben Müslümanlığı bırakıyorum) dedi. Arkadaşım haklı değil mi? CEVAP Arkadaşınız hiç haklı değildir. Kötüden örnek olmaz. Niye evliya zatlar örnek alınmıyor da, kötü kimselere bakılıyor? Müslümanların yaptıkları yanlış işlerden dolayı Müslümanlık...

Sayfayı Paylaş