gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hande yener ve demet akalın savaşı, demet akalın ve hande yener savaşı, hakkında merak ettiğiniz bilgiler burda arkadaşlar.

İki güzel şarkıcının arasında ki soğuk rüzgarlar yeniden mi alevlenecek; buyrun bu haberimiz de öğrenelim Melek'ler. :)

Demet Akalın, önceki akşam Dj Suat Ateşdağlı ile Etiler’deki bir mekanda sahneye çıktı. Aynı saatlerde Hande Yener de Ortaköy’deki bir başka kulüpte hayranlarıyla buluştu.

Sık sık birbirlerine yaptıkları çıkışlarla gündeme gelen ikilinin aynı gecede çok yakın adreslerde program yapmaları, sosyal paylaşım sitelerinde bile yankı yarattı.

Bu durumu, dünyanın en büyük derbisi olan Barcelona-Real Madrid maçlarına benzetenler çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akalın, iddialı kıyafeti hakkında “Bu gece kıyafet konusunda cesur davrandım. Bunu Amsterdam’dan satın almıştım, küçük birkaç ekleme yaptım” dedi

Ünlü şarkıcı, Hande Yener’in de aynı saatlerde sahnede olacağını hatırlatıp bu durumu derbi maça benzeten gazeteciye ise “Ben bu şekilde düşünmüyorum. Hande’nin de öyle düşündüğünü sanmam. Herkes kendi yoluna bakıyor” diye karşılık verdi.

BEN MESSİ’YİM

Hande Yener, o saatlerde oğlu Çağın’ın Dj’lik yaptığı Versai Club’taydı. Yener, Akalın’ın programıyla ilgili sorular üzerine “Ben Türkiye’nin Messi’siyim. Demet de iyi bir sanatçı, bunun aksi söylenemez” dedi. Yener’in programını izleyenler arasında “Kavak Yelleri”nin başrol oyuncusu İbrahim Kendirci ile manken Elif Ece Uzun da vardı. Aynı masada oturan ikilinin samimiyeti gözlerden kaçmadı.

Hande Yener ve Demet Akalın savaşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yenerİn Demet A. Ve BengÜye Bakkal PopÇulari Demesİne BengÜ Ne Yanit Verdİ

Hande Yenerİn Demet A. Ve BengÜye Bakkal PopÇulari Demesİne BengÜ Ne Yanit Verdİ

HANDE Y. DEMET AKALIN DAN SONRA BENGÜDE KAVGAYA GİRDİĞİ DOLAYLI OLARAK SERDAR O.DA GİRDİ HANDE Y. BENGÜYE VE DEMET A. BAKKAL POPÇUSU DEMESİ BENGÜYÜ KIZDIRDI:mad::mad: :)BENGÜ:) -HANDE Y. BAKKAL ŞSRKICILARI DEMEKLE NEYİ KASTEDİO ANLAMADIM AMA BİR ZAMANLAR ODA BİZİM GİBİYDİ YALANIN BATSIN SEN YOLUNA BE YOLUNA HATTA BALON DİYE ŞARKISI VARDI O ZAMAN ODA BAKKAL POPÇUSU.....:cool::cool::cool:
  2. Hande Yener - Savaş Sonrası

Hande Yener - Savaş Sonrası

Kendimi bir savaş sonrasında Kendimi o savaş alanında Yürürken buldum... Yürürken buldum... Kaybolmuş bir sürü hayatın Yetmedi aşkların ihtirasın Kıyısından geçtim... Beni kendinden soğuturken Bir tek soru bile sormadın Onlar için geri adımlar attın Sıra bana gelince yerinde saydın Ne sen beni bir daha ara Ne ben senin yoluna çıkayım Başka bir koku bul kendine Ya da ben belalar...
  3. Hande Yener Demet Akalın Arasında ki Soğuk Rüzgarlar

Hande Yener Demet Akalın Arasında ki Soğuk Rüzgarlar

hande yener demet akalın hande yener demet akalın kavga ile ilgili bilgiler burada melekler. Hande Yener Demet Akalın arasında ki sular bir tülü durulmak bilmiyor melekler :) Bir bakıyorsunuz can ciğer kuzu sarması, bir bakıyorsunuz birbilerini bir kaşık suda boğacak kadar öfkeli demeçler veriyorlar basına. Eh, bu camiada varsan ve hele de rakipsen , Hande Yener Demet Akalın kavga da edersin,...
  4. Hande Yener ve İzel Çok Fena Kapıştı !

Hande Yener ve İzel Çok Fena Kapıştı !

hande yener haberleri izel haberleri Sevgili melekler, sanat dünyasının parlak ışıkları altında bildiğimiz bilmediğimiz pek çok gerginliklere sahne oluyor. Son yaşanan gerginlik Hande Yener ve İzel arasında gerçekleşti. İki ünlü sanatçı twitter üzerinden kapıştı. Hande Yener, İzel haberleri, haberin detayları şöyle... İzel, bir dönem ilişki yaşadığı Sinan Akçıl’la yakınlığıyla da...
  5. Ve Demet Akalın Hira Bebeğe Kavuştu!

Ve Demet Akalın Hira Bebeğe Kavuştu!

demet akalın bebeği, demet akalın doğurdu, demet akalın Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın Hira bebeğe kavuştu! Bu sabah saat 10: 00'da Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sezaryenle doğum yapan Demet Akalın, daha önce duyurduğu gibi kızına Hira adını verdi. Hira'nın 3 kilo 70 gram ağırlığında ve 47 santim boyunda olduğu belirtildi. Ünlü sanatçı ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu...

Sayfayı Paylaş