gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener Yonca Evcimik'in Eski Aşkıyla Birlikte!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hande yener, hande yener haberleri, hande yener sevgilisi Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Hande Yener'in sır gibi sakladığı sevgilisinin, Yonca Evcimik'in eski aşkı Ozan Öğüt olduğu ortaya çıktı. Yener'in sırrı; yeni sevgilisini Almanya turnesine yanında götürünce açığa çıktı. İki sevgili, Almanya'da el ele dolaşıp aşk tazeleyince, ilişkileri afişe oldu..

Yener'in sevgilisi ise tanıdık çıktı. Ozan Öğüt; Yonca Evcimik'in bir dönem ilişki yaşadığı eski aşkı. Ancak Evcimik, Öğüt'ü savcılığa şikayet etmişti: "Yollarımızı ayırmamıza rağmen sürekli beni arayıp evlenmek istiyor. Uygunsuz saatlerde evime gelerek huzursuzluk yaratıyor."

hande-yener-ozan-öğüt.jpg

Hande Yener Yonca Evcimik'in Eski Aşkıyla Birlikte! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Kim Bilebilir Aşkı

Hande Yener - Kim Bilebilir Aşkı

Pencerede oturup Akşamlara bakarım Kimseyle konuşmadan Sensizliği yaşarım Dostlarıma anlatsam içimdeki sancıyı Ondan fayda yok derler Sanki seni bilirler Kim bilebilir aşkı Aşktan ölene kadar Sınırlarda yasatır inan Kendi gidene kadar Sanki sana hapsoldum Baska adım atmadım Gözlerimi unuttum sende Kimselere bakmadım Ve şimdi yaşıyorum Ve seni seviyorum Bilmem hangi...
  2. Yonca Evcimik'ten ibretlik öykü

Yonca Evcimik'ten ibretlik öykü

SANATÇI ÜNVANI HAKEDENE VERİLMELİ BUGÜNE KADAR YAPTIĞI 7 ALBÜM, 4 SİNGLE, 2 PRODÜKSİYON ALBÜMLE SANAT HAYATININ 30’UNCU, MÜZİK SEKTÖRÜNDE İSE 18’İNCİ YILINI KUTLAYAN YONCA EVCİMİK “ŞÖHRET” İSİMLİ YENİ ALBÜMÜNÜ 21 EKİM’DE PİYASAYA ÇIKARMAYA HAZIRLANIYOR. Evcimik albümünde kendi şarkılarının yanı sıra Uğur ( U.R.) ve 6 kızdan oluşan ‘Popkorn Grubu’na da yer verdi. Özellikle albüme adını...
  3. Yonca Evcimik'ten yeni Albüm Şöhret

Yonca Evcimik'ten yeni Albüm Şöhret

Yonca Evcimik, müzik dünyasında yaşanan kirliliğe "İbret Öyküsü" ile meydan okuyor. "Şöhret" isimli yeni albümünde, Uğur ve 6 kızdan oluşan "Popkorn Grubu"na da yer veriyor... 90'lı yılların başında Türkiye'de müzik sektöründe bir devrim yaşandı. İnsanları etkisi altına alan Arabesk müziğinin yerine bir gecede, Pop müzik yerleşti. İşte tam da bu noktada,...
  4. Yonca evcimik'in bikinli görüntüsü

Yonca evcimik'in bikinli görüntüsü

yonca evcimik yonca evcimik bacak ayakları ayak bikini Bi atasözü vardır ufak tavuk daima piliç görünür derler bu söze kesinlikle katılıyorum:D KİM DER 46 YAŞINDA!... BİKİNİSİYLE GÖRÜNTÜLENEN YONCA EVCİMİK, GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARTTI!.. Aile fertleriyle birlikte Yalıkavak’taki Xuma Beach’te güneşlenen 46 yaşındaki şarkıcının hiç fazla kilosunun olmaması ve selülitsiz bacakları dikkat...

Sayfayı Paylaş