gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hande Yener'den İnciler !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hande yener hande yener röportaj hande yener kadir doğulu hande yener eurovision şarkısı ile ilgili bilgiler burada melekler. Hande Yener geçtiğimiz gün Radyo Turkuvaza röportaj verdi melekler :) Hande Yener röportaj sırasında eurovisiondan Kadir Doğulu'ya kadar pek çok konuda düşüncelerini paylaştı. Hande Yener eurovision şarkısı için kendisine fırsat verilse kesin birinci geleceğini ifade etti. Fazla mı büyük konuşuyor dersiniz, nedense bana öyle geldi. :) İfadelerinden hala eurovision konusunda hevesli olduğu anlaşılan Hande Yener, bakın neler söylemiş;

“Bence Sertab Erener’in birinciliğini tazeleme ve cilalama vakti geldi” dedi. Ardından Eurovision üzerinden eski sevgilisi Kadir Doğulu’ya gönderme yaptı.

Bazıları bedelliye vuruyor

Bedelli askerlik gündeme gelince “Ben para ile askerlik yapmam” diyen Doğulu’yu üstü kapalı hedef alan Yener, şöyle konuştu: “Eurovision’a laf sokanlara bir bakın, Türkiye’de de hiç iddiası olmayan kişiler. Zaten gidemeyeceğini biliyor, ‘önemsiz bir yarışma’ diyor. Bedelli vurmayanlar bedelliye, Eurovision’da adı geçmeyenler Eurovision’a vuruyor. Bu işler böyledir.”

KADİR DOĞULU NE DEMİŞTİ

Bedelli askerlikten yararlanamayan Kadir Doğulu, konuyla ilgili şunları söylemişti: “şu anda okuyorum. Hakkımı kısa dönem askerlikten yana kulanacağım. Benim dönemimde de bedelli konusu olsa, asla para verip askerlik yapmam. Çünkü benim bedelliye verecek param yok.”

Hande Yener'den İnciler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hande Yener'in 'Bir tek fahişelik yapmam' Açıklaması

Hande Yener'in 'Bir tek fahişelik yapmam' Açıklaması

hande yener, yatığı açıklama, mesleği hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Hande yener bir söyleşide hangi meslekleri yapmazsınız sorusuna bakalım ne cevap vermiş melekler. Hande Yener kendisine sorulan “Hayatta hangi mesleği yapmazsınız?” sorusuna “Kesinlikle fahişelik yapmam, o mesleği yapanları da eleştirmiyorum” dedi. Bu cevap sunucuyu da şaşırttı. Aynı soruya Ceyda...
  3. Hande Yener'den Eurovision Komitesine Mesaj !

Hande Yener'den Eurovision Komitesine Mesaj !

hande yener eurovision 2012 eurovision temsilcimiz kim 2012 eurovision şarkımız 2012 eurovision şarkımız hande yener haberleri hande yener eurovision ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz gibi 2012 eurovision seçmelerine bu yıl ülkemizde hazırlanan bir komite ile seçilen şarkıcı/grup katılacak melekler :) İnternet sitelerinde oylamalara bile düşen bu durumda birkaç şarkıcı/grup adı...
  4. Hande Yener'den Eurovisionla İlgili İlginç Yorum....

Hande Yener'den Eurovisionla İlgili İlginç Yorum....

Eurovision Haberi Hande Yener Haberi Eurovisiona çok katılmak isteyen Hande Yener ilginç yorumlarda bulunmuş...Sanırım katılamadığı yarışma için bayağı bir haset etmiş :D:D Zaten ne demişler kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş :D:D Ne diyelim inşallah gelecek eurovisionda onu görürüz...Hande Yener sevenler için onun son zamanlarda seslendirdiği Havaalanı şarkı sözlerini sizinle...
  5. Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü Hande Yener Dön Bana şarkısının sözleri Sevgili melekler, eurovision şarkı yarışması öncesi bizi temsil etmesi halk tarafından çok istenen ancak seçilmeyen Hande Yener sonradan eurovision ile ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuştu. Bu konumuzda ise Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü ile karşınızdayız. Buyrun... :) Geceler zor Işığım yok Yalanım yok Seni...

Sayfayı Paylaş