gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener'e Kriz Mriz Yok

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'KRİZ BANA İŞLEMEZ' demiş sevgili hande yener, acaba tezgahtar olarak çalıştığınız günlere inatmı böyle dediniz hande hanım. Aaaa yoksa o günleri unuttunuz mu ? :D:D Neyse sen çalkala hande bakma bize :) [​IMG]
    İZMİR'DE ÇIKTIĞI MEKANI TIKA BASA DOLDURAN HANDE YENER HEM GÖZE HEM KULAĞA HİTAP ETTİ. ŞARKICI, 'KRİZ BANA İŞLEMEZ' DEDİ.

Elektronik müziğin sevilen sesi Hande Yener, İzmir'de bir mekanda verdiği konserle hayranlarıyla buluştu. Seksi kıyafeti ve sevilen şarkılarıyla hayranlarını coşturan Yener, İzmirliler'in gönlünü fethetti.

Mekanın tıka basa dolu olduğunu gören Hande, 'Kriz bana işlemez. Sevenlerimle buluşmamı hiçbir şey engelleyemez' dedi. Yener, elektro org eşliğinde şarkı söyleyerek hayranlarına sürpriz yaptı.

Hande Yener'e Kriz Mriz Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Yoksa Mani

Hande Yener - Yoksa Mani

Beni yalnız sen anlarsın Bir bakınca gözlerimden Anlayan yok Ne olursun gel Beni yalnız sen anlarsın Bir tutunca ellerimden Hiç tutan yok Ne olursun gel Hadi bir sor bana Sor nasıl gidiyor Kimseyi bilmem ama Bana zor geliyor Yoksa mani yoksa engel Gel hayırsız hadi dön gel Sen gidince kapanan kapılar Sana açık sen gel
  2. Hande Yener - Seni Seviyorumlar Yok

Hande Yener - Seni Seviyorumlar Yok

Seni sevi yorumlar yok Eskiden Mutluluktan uzakta Gecelerin yorgun kadınıydım Kalbim hep kanardı Sen gör diye OOoo şimdi değiştim Sanki baştan Bir daha seyrettim Bulutluydu yüzüm hep, alnıma Bir güneş çizdim Seni sevi yorumlar yok O dil beni terk etti Seni sevi yorumlar yok Bulutlar gitti Eskiden deliydim Bağlıydı kollarım senindim Ağlayan biriydim Bilmezdim gücümü görmezdim
  3. o eski Hande yok

o eski Hande yok

giyim ve müzik tarzını değiştiren Hande Yener bu konu ile ilgili sivri dilli konuşuyor........ İPTE YÜRÜDÜM AMA... SON ÇIKARDIĞI “HAYROLA” ADLI ALBÜMÜYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN HANDE YENER, KENDİSİNE YÖNELTİLEN ELEŞTİRİLERE RAĞMEN DOĞRU BİLDİĞİNİ YAPTIĞINI SÖYLÜYOR... Yeni neslin ısrarla yola devam etmesini istediğini söyleyen Hande Yener, “Eski Hande’yi isteyenler kaliteye doğru koştuğumu...
  4. Ajda Pekkan'dan Hande Yener'e Büyük Destek !

Ajda Pekkan'dan Hande Yener'e Büyük Destek !

ajda pekkan haberleri hande yener haberleri Müzik dünyasının süperstarı Ajda Pekkan yaptığı açıklamayla Hande Yener 'e büyük bir destek verdi melekler :) Bakın haberin detayları şöyle.. Süperstar Ajda Pekkan yeni yılda ülkemizi temsil etmesini istediği ismin Hande Yener olduğunu söyledi. Yener'in sesini, performansını ve şarkılarını çok iyi bulduğunu söyleyen Ajda Pekkan,...
  5. Hande Acar'dan ''Silikon Yok Taş Gibiyim'' Açıklaması....

Hande Acar'dan ''Silikon Yok Taş Gibiyim'' Açıklaması....

Hande Acar Haberi Hande Acar Silikonlu mu Yakın zamanda haberini yaptığımız Hande Acar'dan iddiaları yalanladı...Dudaklarımda silikon yok taş gibiyim diyerek açıkmalada bulundu ve dudakları silikonlu iddialarını yakanladı...Birde üstüne üstelik demez mi parlatıcı sürdüm yoksa doğalım diye gelinde buna inanın insanları saf yerine koyuyorlar yahuuu...:kafa: "Silikon Yok Taş...

Sayfayı Paylaş