gebe
  1. MELEK_PELİN

MELEK_PELİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hande Yenerİn Demet A. Ve BengÜye Bakkal PopÇulari Demesİne BengÜ Ne Yanit Verdİ

Konu, 'Magazin' kısmında MELEK_PELİN tarafından paylaşıldı.

HANDE Y. DEMET AKALIN DAN SONRA BENGÜDE KAVGAYA GİRDİĞİ DOLAYLI OLARAK SERDAR O.DA GİRDİ HANDE Y. BENGÜYE VE DEMET A. BAKKAL POPÇUSU DEMESİ BENGÜYÜ KIZDIRDI:mad::mad: :)BENGÜ:) -HANDE Y. BAKKAL ŞSRKICILARI DEMEKLE NEYİ KASTEDİO ANLAMADIM AMA BİR ZAMANLAR ODA BİZİM GİBİYDİ YALANIN BATSIN SEN YOLUNA BE YOLUNA HATTA BALON DİYE ŞARKISI VARDI O ZAMAN ODA BAKKAL POPÇUSU.....:cool::cool::cool:

Hande Yenerİn Demet A. Ve BengÜye Bakkal PopÇulari Demesİne BengÜ Ne Yanit Verdİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...
  2. Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

hande yener ve demet akalın savaşı, demet akalın ve hande yener savaşı, hakkında merak ettiğiniz bilgiler burda arkadaşlar. İki güzel şarkıcının arasında ki soğuk rüzgarlar yeniden mi alevlenecek; buyrun bu haberimiz de öğrenelim Melek'ler. :) Demet Akalın, önceki akşam Dj Suat Ateşdağlı ile Etiler’deki bir mekanda sahneye çıktı. Aynı saatlerde Hande Yener de Ortaköy’deki bir başka...
  3. Bengü Ve Dört Dörtlük

Bengü Ve Dört Dörtlük

bengü dört dörtlük bengü, yeni imajı, nsıl, resimleri, yeni albümü hakkında bilgi burada Yeni albüme yeni imaj la bengü geliyor meleklerim. ‘Dört Dörtlük’ adını verdiği yeni albümünü önümüzdeki hafta çıkarmaya hazırlanan Bengü, yeni imajıyla gözlere de hitap ediyor Şarkıcıdaki en büyük değişim, saç rengi ve şuh pozları Bengü Dört Dörtlük diyecek; Hayranlarını aynı zamanda...
  4. Popçu Bengü Hayatı ve Resimleri

Popçu Bengü Hayatı ve Resimleri

Bengü Kimdir Hayatı bengü resimleri Bengü Fotoğrafları Şarkılarını severek dinlediğimiz genç popçularımızdan Bengü'nün hayatından ayrıntılar ve resimleriyle karşınızdayız melekler :) Bengü 1979 yilinda Izmir'de dogdu. Müzikle faal anlamda ilk tanilmasi ilkokul yillarinda, Izmir Devlet Senfoni Orkestrasi ile oldu. Bengünün Müzikle tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni...
  5. Hande Yener ve Sinan Akçıl 'a Büyük Ödül !

Hande Yener ve Sinan Akçıl 'a Büyük Ödül !

Bu konu; Hande Yener ve Sinan Akçıl ' büyük ödül haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hande Yener ve Sinan Akçıl, Hollanda’nın Amsterdam kentinde düzenlenen “Avrupa Kalite Zirvesi”nde, yılın en kaliteli bay ve bayan popçusu ödülünü aldılar. Sanatçılarımızı kutluyor ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Dünya Kalite Akademisi tarafından düzenlenen “Avrupa Kalite Zirvesi...

Sayfayı Paylaş