gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü Hande Yener Dön Bana şarkısının sözleri

Sevgili melekler, eurovision şarkı yarışması öncesi bizi temsil etmesi halk tarafından çok istenen ancak seçilmeyen Hande Yener sonradan eurovision ile ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuştu. Bu konumuzda ise Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü ile karşınızdayız. Buyrun... :)

Geceler zor
    Işığım yok
    Yalanım yok
    Seni özledim
    Heceler çok
    Tek bir cümlem yok
    Yattığım yerde
    Seni düşledim
    Şimdi şehri gezme vakti
    Yalnız başıma,
    Yalnız başıma
    Ne olur sanki
    Aynı yerde çıksan karşıma,
    Çıksan karşıma
    Dön bana, aşkta dur bana
    Giderek daha da
    Dağılır kalbim
    Her yana
    Dön bana, yapma zorlama
    Birini yeniden tanıyıp
    Boşuna alışıp sevmeye değmez

Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Bugünlerde kral tv de vs 9. olmuş bu parça sinan akçil yazmış heralde bu bana anlat şarkısının sözler i lazım teşekkürler.
  2. Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

şarkı sözleri, hande yener, bana anlat, sözleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. son günlerde müzik kanallarında en çok çalınan benimde çok sevdiğim şarkı bana anlat şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler. Her şeyin farkındayım Adın yok sanın yok Çekinme bana anlat Bi insan seviyorsa Bu aşkla doyuyorsa durmalı Yanımda durmalı Ziyaret etmeden hep sürekli...
  3. Tan 'ın Seslendirdiği Profesör Şarkısının Sözleri Burada

Tan 'ın Seslendirdiği Profesör Şarkısının Sözleri Burada

Tan Profesör şarkısının sözleri Tan Profesör şarkı sözü Sevgili melekler, genç gurbetçi şarkıcı Tan 'ın seslendirdiği Profesör şarkısıyla karşınızdayız. İşte Tan Profesör şarkısının sözleri.. Yıldızları saysam tatklit olur sana Bendeki rakam prefesör şaşırtır Elimde bir lamba karanlıktan korkma Bendeki enerji dünyanı ışıltır Yüküm ağır sanma sırtlarda taşınır Taşırım sırtımda sırtım...
  4. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem Hayat Bu Sözleri Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Hakim Bey şarkısı ile dikkatleri üzerinde çeken ve ''Deli Deli Olma'' filmine yaptığı müziklerle Altın Portakal En İyi Film Müziği ödülünü alan Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Ne söylesem sana boş gelir Ne çok görsen de sen az gelir Hayat bu incitir Hayat...
  5. Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

Kızlar aranızda Hande Yener hayranları var ise benim gibi bu sayfaya bekliyorum ve sizden de Hande Yener Dön Bana Sözleri yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş