gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hande'den çekinmeyin

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

şu sıralar Hande Yener polemikler içerisinde konuşmalırını sürdürürken şimdi farklı bir iddia öne sürdü......
    BEN HER YERDE ŞARKI SÖYLERİM
    HANDE YENER, BAZI ORGANİZASYONLARDA İNSANLARIN KENDİSİNİ KONSER VERMEK İÇİN ÇAĞIRMAYA ÇEKİNDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Saba Tümer'in Haberturk'teki programına konuk olan Hande Yener, son albümü 'Hayrola'yı anlattı.

Bir çok şarkının sözlerini de yazan Hande Yener, duygusal bir insan olduğunu ve insanlara sürekli 'Hayır' demektense kendi içinde 'Hayır' diyebilmek gerektiğini söyledi.

İnsanlara hep olumlu ve pozitif yaklaşmak gerektiğinin de altını çizen Hande Yener, kendisiyle ilgili olarak 'Buraya gelir mi acaba, burada konsere çıkar mı acaba?' gibi insanların bir takım çekinceler yaşadığını belirterek 'Ben her yerde şarkı söylerim. Benim böyle bir ayrımım yok. Tabii ki bazı şeylere dikkat ediyoruz ama çok da büyütülüyor bazı şeyler insanların kafalarında. 'Evet der mi?' diye bakmak lazım' ifadesini kullandı.

Hande'den çekinmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendinizi Doğru İfade Etmekten Çekinmeyin

Kendinizi Doğru İfade Etmekten Çekinmeyin

Çoğu zaman gençler istemedikleri bir durumla karşılaştıklarında kendilerini ifade etmek yerine konuşmamayı tercih ediyor.Haklıyken haksız pozisyonuna mı düşüyorsunuz; ya da ailede gerginlik veya anlaşmazlık olur diye duygu ve düşüncelerinizi hiç söylememeyi mi tercih ediyorsunuz? İnsan ilişkilerinde bazen haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz olur. Konuşup çözmek istediğimizde ise bazen söz...
  2. Hande'den iddialara yanıt

Hande'den iddialara yanıt

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER, KENDİSİ HAKKINDA AĞIR SÖZLER SÖYLEYEN EROL KÖSE'YE CEVAP VERDİ Erol Köse'nin Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e verdiği mini röportajda Hande Yener'den zarar ettiğini açıklaması üzerine, Köse'nin iddialarına yanıt vermek isteyen Yener, basına işin gerçek yüzünü anlattı. İşte Hande Yener'in basına yolladığı açıklamanın tam metni: 'Bu kadar yıllık çalışmalarıma...
  3. Hande'den ilginç bir iddia

Hande'den ilginç bir iddia

sivri dilli olan Hande Yener şimdide gay lar ile ilgili konuştu..... GAYLERİN BANA ÖZEL İLGİSİ VAR ŞARKICI HANDE YENER, GAYLERİN KENDİSİNİN MÜZİĞİNE İLGİ GÖSTERDİKLERİNİ SÖYLEDİ. CNNTÜRK'te ekrana gelen Kürşat Başar'la programına konuk olan Hande Yener, çok geniş bir kitlenin kendisini takip ettiğini belirtti. Kraliçe Fabrikada isimli bir festival filminde rol alan Hande Yener, bir gay...
  4. Hande'den Eurovisiona yeşil ışık

Hande'den Eurovisiona yeşil ışık

artık kendisini tanıyamadığımız sarkıcı Hande Yener çok değişmişti gerek görünüm gerek müzik tarzı ilede derken birde sivri dilli olarak ekranlarda boy göstermeye devam ederken şimdide eurovision şarkı yarışması ile ilgili açıklamalarda bulundu..... EUROVİSİON'A GÖZ KIRPTI 'DÜNYAYI ÇOK ETKİLEYECEK BİRŞEY YAPABİLECEĞİME İNANIYORUM' Beyazıt Öztürk ile Meral Okay'ın birlikte sundukları 'Nası...

Sayfayı Paylaş