gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hande'den Eurovisiona yeşil ışık

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

artık kendisini tanıyamadığımız sarkıcı Hande Yener çok değişmişti gerek görünüm gerek müzik tarzı ilede derken birde sivri dilli olarak ekranlarda boy göstermeye devam ederken şimdide eurovision şarkı yarışması ile ilgili açıklamalarda bulundu..... EUROVİSİON'A GÖZ KIRPTI
    'DÜNYAYI ÇOK ETKİLEYECEK BİRŞEY YAPABİLECEĞİME İNANIYORUM'

Beyazıt Öztürk ile Meral Okay'ın birlikte sundukları 'Nası Yani' programının konuğu, şarkıcı Hande Yener idi. Beyaz, konuğuna Eurovision şarkı yarışmasına katılmayı düşünüp düşünmediğini sordu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Hande Yener, 'Ben çok ciddiye alırım, doğal olarak; en az herkes kadar. Çok değişik ve büyülü bir şey tabii ki düşünürüm, hazırlarım öyle bir şey olsa' diye konuştu.

Eurovision şarkı yarışmasında iyi bir sunum hazırlayabileceği bir ekibinin de hali hazırda var olduğunu ifade eden Hande Yener, 'Dünyayı çok etkileyecek bir şey yapabileceğime inanıyorum' ifadelerini kullandı.

Meral Okay ise, Hande Yener'in istekli sözleri üzerine 'Yetkililere duyururuz' diyerek TRT'ye mesaj yolladı.

Beyazıt Öztürk, Eurovision'un gidenin başını da yiyen bir noktaya varabileceğini hatırlatınca Hande Yener'in cevabı bir hayli iddialıydı:

'Biliyorsun ben istisnaları bozan biriyim.'

Beyazıt Öztürk, Eurovision'a katılacak olan kişiye hem öncesinde hem de sonrasında bir çok eleştiri yapıldığını hatırlatınca Hande Yener, 'Ben zaten Eurovision yaşamını her gün yaşıyorum. Bu mücadeleyi vermeye başladığımdan beri zaten hani 'öyle giyinmesin böyle yapsın' falan bunlar hep oldu. Bunları ben çok yaşadığım için Eurovision'daki eleştiriler her halde alışık olduğum şeyler olur' dedi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Hande'den Eurovisiona yeşil ışık
    ben acikcasi inanmiyorum handenin tr yi birincilide götürecegini... :S:S:S

avrupada pek YENI bir tarz degil cünkü, okudugu sarkilar :D:D:D

ama yinede isterim tabiki, tr nin 1inci olmasini :)

paylasim icin tskler firtinacim :)

Hande'den Eurovisiona yeşil ışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande'den iddialara yanıt

Hande'den iddialara yanıt

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER, KENDİSİ HAKKINDA AĞIR SÖZLER SÖYLEYEN EROL KÖSE'YE CEVAP VERDİ Erol Köse'nin Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e verdiği mini röportajda Hande Yener'den zarar ettiğini açıklaması üzerine, Köse'nin iddialarına yanıt vermek isteyen Yener, basına işin gerçek yüzünü anlattı. İşte Hande Yener'in basına yolladığı açıklamanın tam metni: 'Bu kadar yıllık çalışmalarıma...
  2. Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı!

Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı!

. Satürn'de gizemli ışıklar Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı! Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesine (NASA) ait Cassini uzay aracının, Satürn gezegeninin etrafında tespit ettiği parlak mavi-yeşil parlak ışıklar bilim adamlarını şaşırttı. NASA'nın Avrupa Uzay Ajansı (ESA) ve İtalyan uzay kurumuyla ortaklaşa yürüttüğü Cassini-Huygens projesiyle Satürn'ün kuzey kutup bölgesinde tespit...
  3. Hande'den çekinmeyin

Hande'den çekinmeyin

şu sıralar Hande Yener polemikler içerisinde konuşmalırını sürdürürken şimdi farklı bir iddia öne sürdü...... BEN HER YERDE ŞARKI SÖYLERİM HANDE YENER, BAZI ORGANİZASYONLARDA İNSANLARIN KENDİSİNİ KONSER VERMEK İÇİN ÇAĞIRMAYA ÇEKİNDİKLERİNİ SÖYLEDİ. Saba Tümer'in Haberturk'teki programına konuk olan Hande Yener, son albümü 'Hayrola'yı anlattı. Bir çok şarkının sözlerini de yazan Hande...
  4. Hande'den ilginç bir iddia

Hande'den ilginç bir iddia

sivri dilli olan Hande Yener şimdide gay lar ile ilgili konuştu..... GAYLERİN BANA ÖZEL İLGİSİ VAR ŞARKICI HANDE YENER, GAYLERİN KENDİSİNİN MÜZİĞİNE İLGİ GÖSTERDİKLERİNİ SÖYLEDİ. CNNTÜRK'te ekrana gelen Kürşat Başar'la programına konuk olan Hande Yener, çok geniş bir kitlenin kendisini takip ettiğini belirtti. Kraliçe Fabrikada isimli bir festival filminde rol alan Hande Yener, bir gay...
  5. Işık

Işık

Günümüzde bitkiler çoğunlukla seralarda yetiştirilir. Bitkilerin doğal çevrelerinde ışığa ihtiyaçları olduğu için ev bitkilerine uygun miktarda ışık sağlanması gerekmektedir. Bitkilerin gerektiği biçimde gelişme ve büyümeleri için ışık çok önemli bir nedendir. Bitkiler pencere kenarına ya da yakınına konulduklarında sağlıklı geliştikleri gözlenmektedir. Açık renkli bir ev duvarı karşısında...

Sayfayı Paylaş