gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hande'den ilginç bir iddia

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sivri dilli olan Hande Yener şimdide gay lar ile ilgili konuştu..... GAYLERİN BANA ÖZEL İLGİSİ VAR
    ŞARKICI HANDE YENER, GAYLERİN KENDİSİNİN MÜZİĞİNE İLGİ GÖSTERDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

CNNTÜRK'te ekrana gelen Kürşat Başar'la programına konuk olan Hande Yener, çok geniş bir kitlenin kendisini takip ettiğini belirtti.

Kraliçe Fabrikada isimli bir festival filminde rol alan Hande Yener, bir gay ikonunu canlandırmıştı.

2007 yılında bir derginin gay ikonu seçildiğinden bahseden Hande Yener, 'Gaylerin bana olan özel bir ilgisi var. Ama benim kendi kitlem gerçekten o kadar çok türden ve o kadar çok geniş ki... 0'dan 70'e diyebilirim. Son 3 albümde tabii ki gençler çok daha fazla' şeklinde konuştu.

Hande Yener, kimi ailelerde ise çocuklarının kendisini beğenip dinlemesinin etkisiyle velilerin de ilgi gösterdiği, ancak son dönemde gençlere dönüş yaptığını ifade etti.

Hande'den ilginç bir iddia konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande'den iddialara yanıt

Hande'den iddialara yanıt

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER, KENDİSİ HAKKINDA AĞIR SÖZLER SÖYLEYEN EROL KÖSE'YE CEVAP VERDİ Erol Köse'nin Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e verdiği mini röportajda Hande Yener'den zarar ettiğini açıklaması üzerine, Köse'nin iddialarına yanıt vermek isteyen Yener, basına işin gerçek yüzünü anlattı. İşte Hande Yener'in basına yolladığı açıklamanın tam metni: 'Bu kadar yıllık çalışmalarıma...
  2. Hande'den çekinmeyin

Hande'den çekinmeyin

şu sıralar Hande Yener polemikler içerisinde konuşmalırını sürdürürken şimdi farklı bir iddia öne sürdü...... BEN HER YERDE ŞARKI SÖYLERİM HANDE YENER, BAZI ORGANİZASYONLARDA İNSANLARIN KENDİSİNİ KONSER VERMEK İÇİN ÇAĞIRMAYA ÇEKİNDİKLERİNİ SÖYLEDİ. Saba Tümer'in Haberturk'teki programına konuk olan Hande Yener, son albümü 'Hayrola'yı anlattı. Bir çok şarkının sözlerini de yazan Hande...
  3. 'iddia ediyorum bir tek asena var'

'iddia ediyorum bir tek asena var'

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İlginç bir rüya

İlginç bir rüya

Rüyamda daha önce hiç görmediğim ancak bana anlayamadığım bir nedenden ötürü çok tanıdık gelen eski bir kasabadayım. Olsa olsa, bugüne kadar gördüğüm tarihi binaların tuhaf bir karışımı olan bu terk edilmiş kasabada bir insan bulabilmek için evlerden eve girip çıkıyorum. Çoğu evde masada bırakılmış bir tabak yemek, yerlere atılmış kıyafetler ve yanan sobalar görüyorum ancak penceresi ve kapısı...
  5. Erol Köse'den Bir İddia Daha!

Erol Köse'den Bir İddia Daha!

Bu konu; Erol Köse'den Bir İddia Daha haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Rüzgar Erkoçlar ile ilgili olarak yaptığı açıklamlarla uzun süğredir magazin basınında yer alan Erol Köse yeni bir sansasyona daha imza attı. Yeni yaptığı açıklamaya göre şarkıcı İntizar çift cinsiyetliymiş! Köse: "Herkes her şeyi bilir ama konuşmaz. Dile gelmez. Ben bir albüm yapmıştım...

Sayfayı Paylaş