gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Haneler dizisinin Yaman'ı Fırat Doğruloğlu resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Onu diğer dizilerin yanısıra oynadığı haneler dizisindeki Yaman karekteriyle çok sevdik herkes ondan bahsediyor yaptığı tiplemeden kurduğu cümlelerden =)İşte dizideki adıyla Yaman gerçek adıyla Fırat Doğruloğlu resimleri [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Haneler dizisinin Yaman'ı Fırat Doğruloğlu resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka Sıradakilerin Yakışıklı İbosu '''Fırat Çöloğlu''' Resimleri

Arka Sıradakilerin Yakışıklı İbosu '''Fırat Çöloğlu''' Resimleri

fırat çöloğlu resimleri fırat çöloğlu hayatı çöloğlunun hayatı arka sıradakilerin resimleri arka sıradakiler Arka Sıradakiler dizisinin vazgeçilmez İbo'su :) tatlı,sevimli ve çılgın :) sevdiği için herşeyi yapabilecek bir karaktere sahip :) Çok seviyorum İbo'yu...
  2. Geniş Aile Kara Bilal (Fırat Tanış) Resimleri

Geniş Aile Kara Bilal (Fırat Tanış) Resimleri

geniş aile Geniş aile dizisinde Kara Bilal karakteriyle rol alan Fırat Tanış'ı eminim daha önce hiç böyle görmediniz.Farklı resimlerle ve pozlarla sizlere Fırat Tanış namı diğer Kara Bilal resimlerini sunuyorum.Öyle resimler varki karizmanın çizildiği andır diyorum arkadaşlar:D
  3. Fatmagül'ün Suçu Ne Mustafa (Fırat Çelik) Resimleri

Fatmagül'ün Suçu Ne Mustafa (Fırat Çelik) Resimleri

fırat çelik firat celik fatmagülün sucu ne mustafa fırat çelik resimleri mustafa fatmagülün sucu ne Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül'ün (Beren Saat) eski nişanlısı Mustafa'yı canlandıran yakışıklı oyuncu Fırat Çelik'in resimlerini paylaşıyorum melekler :tik:
  4. Deniz Çakır ve Fırat Doğruloğlu aşkı

Deniz Çakır ve Fırat Doğruloğlu aşkı

deniz çakır sevgilisi, fırat doğruloğlu, aşkı, birliktelermi evet birlikte bu iki ünlü güzel bir aşka yelken açmışlar. "Ferhunde" olarak tanıdığımız güzel oyuncu Deniz Çakır ve "Yaban" karekteri ile tanıdığımız Fırat Doğruloğlu, aşka yelken açmış Melek'lerim:) 1.5 aydır beraber olan ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde Ferhunde rolüyle yıldızı parlayan Deniz Çakır’la ‘Haneler’...
  5. Fırat Doğruloğlu (Yaban) Kimdir?

Fırat Doğruloğlu (Yaban) Kimdir?

fırat doğruloğlu, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, ''Yaban'' karakteriyle evlerimize neşe katan Fırat Doğruloğlu'nun hayatını röportajından kesitlerle sunuyoruz.. Yaban’ı biliyoruz, tanıyoruz da Fırat Doğruloğlu kim? Hatay İskenderun doğumluyum. Babam SSK hastanesinden işçi emeklisi, annem ev hanımı. Beş çocuklu bir ailenin...

Sayfayı Paylaş