gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi araçlara kış lastiği zorunlu

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kış lastiği her araca zorunlu mu merak ettim. Bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Kış lastikleri her araca taktırılması mecburi mi diye kara kara düşünenler için hemen cevaplayalım. Kış lastiği takmak sadece ticari araçlar için zorunlu... Özel araçlar için herhangi bir yasal zorunluluk bulunmuyor. Kış lastiği takmayan sürücüye ceza uygulaması ilk etapta şehirlerarası yolcu ve yük taşıyan ticari araçlara yönelik bir uygulamadır.

Hangi araçlara kış lastiği zorunlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kış Lastiklerinin Yararları Nelerdir?

Kış Lastiklerinin Yararları Nelerdir?

Kışın eli kulağında. Aracıma kış lastiği taktırmak istiyorum ama fiyatlar da malum. Taktırsam faydalı olur mu, ne kadar olur ?
  2. kış lastiği takmak zorunlu mu ?

kış lastiği takmak zorunlu mu ?

Duyduğuma göre kış lastiği takmak zorunluymuş. Doğruluk payı var mı ? Bana ayrı eşimin arabasına ayrı biraz zor olacak gibi ama :S
  3. Kış lastiğinin fiyatları nedir

Kış lastiğinin fiyatları nedir

Kızlar aracım yeni ama kış geldi ve kış lastiği taktıralım diyor eşim, kaç paradır bu lastikler ?
  4. kış lastiğini nasıl tanırız?

kış lastiğini nasıl tanırız?

Aracımıma kış lastiği taktıracağım ama tamircilerin kandırmasından korkuyorum bayanım diye.Kış lastiğini nasıl anlarım ?
  5. Kış Lastiği 54 İlde Zorunlu Hale Geldi!

Kış Lastiği 54 İlde Zorunlu Hale Geldi!

kış lastiği, kış lastiği zorunlu mu, kış lastiği zorunluluğu 2014 Sevgili melekler, Emniyet Genel Müdürlüğünün yayınladığı genelgeyle daha önce ticari araçlarda zorunlu olan kış lastiği uygulaması 54 ilde zorunlu hale getirildi. Edirne Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, D-100 karayolunda kış lastiği uygulaması yaptı. İşte haberin detayları......

Sayfayı Paylaş