gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Aşk Şarkısını Siz Yazmalıydınız?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hangi bebeksiniz 2on hangi bebek bebeksiniz testi 2 on 2 10 Hani ilk duyduğunuzda, "işte dilimin ucundaki sözler" dediğiniz aşk şiirleri veya şarkı sözleri vardır. Sanki, başka bir şeyle meşgulken, bir anlık dalgınlığınıza geldiği için kaçmış bir fırsat gibi başkası tarafından yazılmıştır. Bir parça üstüne düşmüş olsaydınız, neredeyse siz yazmış olacaktınız sanki. Sanatçı biraz da o demek değil mi? Hissetmekle yetinmeyip, hislerini başkalarına aktaracak biçimde ifadelendirmek değil mi sanat? Peki hangi şarkının sözleri, bir anlık dalgınlığınıza geldiği için başka kalemlere nasip oldu. İçinizde kuş gürültüsü gibi cıvıldayıp duran sese tercüman olmak için fırsat bulsaydınız kaleminizden hangi dizeler çıkacaktı.

Hangi Aşk Şarkısını Siz Yazmalıydınız?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Orhan Gencebay - Beklemek ibadet gitmek ölümdür
    Beklemek ibadet gitmek ölümdür Burası mabedim burası dünyam Bırakıp gidemem burada leylam Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür

bu sefer uymadi ya :S

sanirim uyku sersemi oldugum icin :D:D:D:D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Keremcem - Kadife kelepçe

Kadife kelepçe Bugün bana aşk nedir diye sorsan Tek anlamı geceler boyu ağlamam Üstüm başım sevda içinde Yakalandım bitap biçimde Ellerimde kadife kelepçe

:D:D
    sagol canim

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Orhan Gencebay - Beklemek ibadet gitmek ölümdür

Beklemek ibadet gitmek ölümdür Burası mabedim burası dünyam Bırakıp gidemem burada leylam Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür

Bana da bu çıktı :D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Duman - Senin gibi
    Senin gibi Hiçbir kimse anlamaz Beni senin gibi Hiçbir kimse inanmaz Bana senin gibi.. hiçbir kimse karışmaz Kana senin gibi

6. Songül sayhar

Songül sayhar Forum Okuru

Hangi Aşk Şarkısını Siz Yazmalıydınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Yalın_ Son Aşkım Evanescence_My Immortal EŞİMLE TANIŞTIĞIM İLK GÜNÜ HATIRLATIYOR..
  2. Hangi AşK Sizi Tanımlıyor???

Hangi AşK Sizi Tanımlıyor???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. size göre aşk hangi elementtir ?

size göre aşk hangi elementtir ?

Size Göre Aşk Hangi Elementtir? * Aşk havadır.Her an ihtiyaç duyarsınız.Onsuz yaşamanız mümkün değildir.Değişkendirgünü gününe uymaz * Aşk topraktır. Sığınağınızdır kendinizi ona ait hissedersiniz * Aşk Ateştir. İçinizi ısıtmak için gereklidir fakat oyun oynamaya kalkarsanız yanar kül olursunuz * Aşk sudur. Onunla var olmuşsunuzdur ama fazlası size zarar verebilir
  4. Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri istiyorum sizden

Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.
  5. Birbirinden Güzel Türkçe Aşk Şarkıları Listesi Siz de Ekleyin !

Birbirinden Güzel Türkçe Aşk Şarkıları Listesi Siz de Ekleyin !

Aşk Şarkıları Hangileridir En Güzel Aşk Şarkıları Hangileridir Sevgili melekler, sevdiğinizle birlikte dinleyebileceğiniz En Güzel Aşk Şarkıları Hangileridir diye soruyorsanız aşağıda ki listeye bir göz atabilir, eklemek istedikleriniz olursa sizler de beğendiğiniz aşk şarkıları ile bizleri bilgilendirebilirsiniz...:) Yalın:Günaydın Emre Altuğ:Gözün Aydın Yar Sezen aksu-geri dön...

Sayfayı Paylaş