gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi Ay Hangi Mevsim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hangi Ay Hangi Mevsim kızlar ayların içinde ki mevsim isimleri nelerdir lütfen yazın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi Mevsimde Hangi Ay Var
    KIŞ => Aralık - Ocak - Şubat

İLKBAHAR => Mart - Nisan - Mayıs

YAZ => Haziran - Temmuz - Ağustos

SONBAHAR => Eylül - Ekim - Kasım

Hangi Ay Hangi Mevsim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin?
  2. Hangi Meyve Hangi Mevsimde Yenmeli

Hangi Meyve Hangi Mevsimde Yenmeli

ayva mevsimi mevsim sebzeleri tablosu kırmızı pancar hangi mevsimde olur dut hangi mevsimde olur ayva mevsimi ne zaman Kızlar ben şahsen bu dondurulmuş gıdalar çıktığından hangi meyve hangi mevsimde olurdu ne zaman yenirdi unuttum.... Her meyveyi zamanında yememiz gerek ama bu artık pek mümkün olmuyor....Eğer sizde sağlıklı beslenmek meyve ve sebzeleri mevsiminde yemek isterseniz buyrun size...
  3. hangi mevsimsin :))

hangi mevsimsin :))

kızlar demin kardesım bı sey gosterdı cok begendım. renk analizi dıye bısey varmıs herkese uygun rengı bulup ona gore gıyınmek ve makyaj yapmak ıcın yardım edıylarmıss :)) kız kardsmle arastrdk sonunda bı yer bulduk yapan hatta sımdı yarısmaları varmıs bedava renk analızı kazanıyormussn. facebook lınkınden bakabılırsn bız yazdık valla bırıncılık beklıyrzz ahahaa :D Yadaimaj'ın Fotoğrafları...
  4. Hangi Mevsimde Hangi Meyve Yenir??

Hangi Mevsimde Hangi Meyve Yenir??

Hangi Mevsimde Hangi meyve Yenir Mevsimlere Göre Yetişen Meyve Sebzeler Sağlığınız için doğru zamanda uygun besinleri tüketin. Artık her mevsim her meyve sebze yetiştiği için doğru zamanı ve doğru sebze meyveyi bilemiyoruz...Ve dolayısıyla hormonları vücudumuza yüklüyoruz...İşte size bazı bilgiler hangi ayda hangi meyve sebze tüketebileceğimiz hakkında...Doğru beslenme, kilo vermenize de...
  5. Hangi Balığı Hangi Mevsimde Yiyeceğiz ?

Hangi Balığı Hangi Mevsimde Yiyeceğiz ?

Bu konu; hangi mevsimde hangi balık yenir ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sonbahar mevsimini yaşadığımız şu günlerde doğal olarak balık zamanı da geldi. Özellikle son günlerde bolca çıkan palamut balıkçıların da tüketicinin de yüzünü güldürdü. Bol miktarda çıkması sebebiyle fiyatları da düşen palamutu sofralarımızda tanesi 5 TLden yiyebiliyoruz. Basından takip ettiğimiz...

Sayfayı Paylaş