gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Ayın Annesisiniz?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

üçüncü ayın biri hangi burç .
    Ben 27 şubat[balık burcu ve bende balığım]ve16 haziran[ikizler burcu] annesıyım,kızım bır salı günü,saat18.05 ,oğlum bir çarşamba günü saat 12.15 de doğdu.İki çocuğumda sezeryanla oldu ilk doğumumda fazla gün geçirmiştim ikinciside çok erken oldu.Ogünleri hıc unutmuyorum ve o yaşadığım özel ve güzel duygularıda, hala içim sızlar andıkca... Şimdi birisi 18 ,diğeri 16 yaşında hala minicik gördüğüm bebeklerimin...Allahın bana en güzel lütufları ...

Sizler hangi ayın yada ayların annesisiniz arkadaşlar paylaşmak istermisiniz?

Mucize;kelebeğin kozadan ilk çıktığı anda kanat çırpmasıdır.
    Kuzunun doğduğu gibi annesini tanımasıdır...
    Mucize;ufacık bir tohumun dağlar büyüklüğündeki ağacı yüklenmesidir...
    Mucize;en soğuk şartlarda karlar altından süzülerek güneşle buluşan kardelen çiçeğidir...
    Mucize;insan kalbidir.Dünyadaki bütün güzellikleri içine sığdırabilir...
    Mucize;anneliktir.Hiç bir karşılık beklemeden kendini evladı için feda etmektir...

Son düzenleme: 1 Kasım 2008
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Hangi Ayın Annesisiniz?
    Büyük oğlum 3 Kasım doğumlu onu normal doğumla dünyaya getirdim Saat 19.10 Salı günüydü İlklerin yeri çok başka o günü hiç unutamıyorum suni sancı vermişlerdi normal sancım gelmiyordu o sancıyı bilen bilir çok kötü birşey.Bağırmaktan takatım kalmamıştı bir iki saniyelik aralarda uyumak için can atıyordum ama ne mümkün.ne zaman oğlum doğdu inanın onu incelemekten Allahım bu benimmi bizimmi demekten sabaha kadar tek gözümü bile kırpmamıştım:)

2.ci oğlum o bize süpriz yaptı:) biraz erken geldi dünyaya beklenilenden önceydi ve hazırlıksızdık diyebilirim 6 Nisan oda salı günü dünyaya geldi ama o maalesef sezeryanla dünyaya geldi.2gün hastanede beklemiştim bir ilerleme olmamıştı çünkü.Oda öğleden sonra 14.35 te dünyaya geldi:)
    oğlumun biri Kasım da doğduğu için Akrep burcu küçüm oğlum Nisan doğumlu oda Koç burcu:)

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ben ikizler burcuyum..Oğlum ağustos doğumlu,tam bir aslan burcu..Kızım ise mart doğumlu ..Tam anlamıyla bir koç burcu..Her ikiside sezeryan olması beklenirken normal doğum oldu...Kızım erken doğdu,çok sabırsızdı:hhh: halende öyledir..Çabuk unutuluyor acıları..İyi ki varlar..

Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın hayırlısıyla..

Mucize;insan kalbidir.Dünyadaki bütün güzellikleri içine sığdırabilir...
    Mucize;anneliktir.Hiç bir karşılık beklemeden kendini evladı için feda etmektir...

4. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oğlum 28 kasım 11:38 de pazartesi günü doğdu yay burcu bende sabaha kadar ona bakmaktan uyuyamamıştım sezeryanla yaptım bütün herşeyi gördüm hala gözümün önünden gitmez o ilk halii deli gibi ağlıyodu benim yanağıma değirdiler 2 kere öptüm ses kesildi benden ayrılınca yine ağlaya ağlaya giydirmeye götürdüler çok güzel bi gündüü

kızım da 11 mayıs ta bu sene anneler gününde aldım onu kucagıma çok heycanlanmıştım oğlumu gördüğüm gibi kızımıda ilk ben görücem koklucam diye ama olmadı beni uyutmak zorunda kaldılar biraz kötü geçsede anneler günü aldıgım en güzel hediyeydi bana allahım onları bana verdiğin için sana binlerce şükürler herkeze o annelik duygusu tatdır......:)

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendim akrep burcuyum oglumda kova burcu 13 subat 2006 dogumlu pazartesi gunu saat 18:20.ben ilk once biraz bagirdim sancilardan ve biraz korkudan ama hemsire bana bir kizdi dedi ki bagiracagina itsene geliyor zaten ve geldi:) mosmordu ve cok fazla goremedim hemen yanimdan aldilar zaten 2gun yanima odama getirmediler ben gittim ayri bebeklerin salonuna onun icin uzuntuden sutum de gelmeden hemen ta ki doktorum kizip cocugun birseyi yoksa neden getirmiyorsunuz bagirana kadar.

6. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kızımı Aralık ayında dünyaya getirdim...5 adet suni sancı verildi yinede sancım bir türlü olmadı...dönüşümlü sağımdan ve solumdan erkek doktorları olağan güçleri ile karnıma baskı yaptılar yay burcunda olan kızım 22.30'da doğdu.Yay burcu insanların insansever sıcakkanlı olduklarını duymuştum doğruymuş....

Oğlum nisanda doğdu...Benim sanşıma olsa gerek ikinci doğumum da ilkinin hemen hemen benzeri idi...Oğlum Koç burcunun tüm özelliklerine sahiptir.Kıskanç ve ısrarcılığı başlıca burç özelliklerinden.

Son düzenleme: 2 Kasım 2008
  7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    canım maşakkkah büyümüşler ve çok tatlılar Allah herşeyi gönüllerince versin hep mutlu olsunlar inşallah...kütfen sevgilerimi iletirseniz çok sevinirim...hepinize teşekkürler arkadaşlar

8. adley

adley Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben yengeç burcuyum.kızım boğa burcu.6 mayıs 1996 doğdu.bir gün boyunca sancı çektim ve sonunda normal doğumla dünyaya geldi.dogum sancısı o kadar zordu ki bi daha çekmek istemedim.bir çocukla yetindim.

9. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ben eylul ogluşumda ekım..sezaryanla dunyaya geldı canım yawrumm..saat 13.30 sıralarında..oo benım dunyam canım hayatım..aldıgım nefes..ıyıkı dogurmuşumm..oglummm senı çokk sewıyorummmm

10. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kizim kasim 2000 dogumlu.yani akrep burcu...dogdugunda sesi cikmiyodu gibi bisey,,,doktorum cok yoruldugu icin sesi boyle demisti(8 saat ben bittim,o nasil dayansin yavrum)
    oglum agustos 2006 dogumlu,yani basak burcu ,babasi gibi..oglum ise yikiyodu hastaneyi sesiyle,2,5 saatte dogdu,yorulmamis demekki:hhh:eeeh erkek adam yorulmaz dime:hhh:

Allahim hepimizin evlatlarina hayirli omurler versin...:)

11. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ilk goz agrim kara kizim okadar yalvarmistimki allahima bir an once kavustur yavruma diye yanlizdim kizimla konusuyordum ne olur gel artik diye dualarim kabul oldu kizim sesimi duydu 20 gun erken geldi 28 eylulde 00.40 da terazi burcu,epidural dogum okadar kolaydiki hicbir sey anlamadim , yanimda sadece esim vardi kizimi hemen kucagima verdiler inanamiyordum dunyadaki hic bir duyguya benzemiyordu goz yaslarimi tutamadim artik doktorlar beni sakinlestirmeye calisiyorlardi hersey yolunda bir sorun yok niye agliyorsun diye ben yanlizligima agliyordum sevincten agliyordum hersey birbirine karismisti .ikizlerimde 15 eylulde biri 21.45 digeri 21.51 DE dogdu basak burcundalar onlarin dogumu cok zordu 8 aylik dogdular,simdi bakiyorumda butun cekilenler unutuluyor dunyanin en guzel seyleri simdi kocaman oldular,allahim hayirli omurler versin insallah cumlemizin evladina... velhasil basini sisirdim terazi ve basak annesiyim

12. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ben 26 ve 21 eylül ayı annesiyim iki oğlumuda eylül ayında dünyaya getirdim:)
    ilk oğlumu 26 eylül cumartesi günü saat 07:20 sıraları 6 saatlik bir sancı süreciyle normal doğumla dünyaya getirdim çok şükür.17 gün önce doğdu :).tamda o gece ona artık gel diye seslendikten kısa bir süre sonra ... terazi burcu

ikinci oğlumda 21 eylül salı günü öğlen saatlerinde suni sancı verilerek 1-2 saatin içinde normal doğum yaparak dünyaya getirdim yanlış hatırlamıyorsam oda 10 -12 gün önce geldi:) çok şükür oda başak burcu eğer 2-3 gün önce doğsaydı abisi gibi terazi burcu olacak 5 gün önce doğsa aynı gün doğmuş olacaktı:D:
    şimdi istediğim onların sağlığı,mutluluğu başarıları hayırlı kul hayırlı ümmet vatanına , milletine,ve bizlere hayırlı evlat olmaları inşallah:)
    Rabbim anne olmak isteyen tüm arkadaş ve kardeşlerime inş en yakın zamanda evlat sevgisini tattırsın
    ara sıra her ne kadar şikayet etsemde onlar benim küçük adamlarım Allah onları eşim ve bana bağıslasın:)

Son düzenleme: 2 Kasım 2008
  13. << THALİA >>

<< THALİA >> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben yay burcuyum .bir tane kızım var onuda 19 ağustosda normal doğumla dünyaya getirdim oda aslan burcu.hayatımın anlamı diyebilirim can yoldaşım.Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin.:)

14. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ben 17 ocak 1989 doğlum oğlak burcuyum.oğlumda 26 aralık 2006 oğlak burcu.biz analı oğlullu oğlak burcuyuz.oğlum bir salı sabahı saat 9u.5 gece dünyaya geldi sezeryanla.onu gördüğümde kıpkırmızı bir suratı vardı çok küçüktü avuç kadardı çok kilo aldığım için bebeğim 8 aylık dünyaya gelmek zorunda kaldı.ama şuan allaha çok şükür.çok iyi.doğduğunda kalbi delikti. ama artık kapandı.şimdi ise hiperaktiflik hastalığıyla uğraşıyoruz.allah onu bana bağışlasın,benide ona.evlatlarınızı size,sizide evlatlarınıza....

15. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben 10 kasım 1975 doğumlu akrep burcuyun.2 oğlum var,2 haziran 1993 ikizler burcu ve 23 aralık 1996 oğlak burcu.çocuklarımın 2side normal doğum ve ne ilginçtirki 2side 12.40 da dünyaya geldi.allah hepimizin yavrularını korusun güzel yazılar yazsın.

Hangi Ayın Annesisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ay nereyi görmeli?

Hangi ay nereyi görmeli?

budapeşte nerenin başkenti dubai nerenin başkenti tunus atina Ocak Kuala Lumpur: Tur operatörlerinin hazırladığı bu 12 aylık takvimin ocak ayını Singapur kaptı... Kentin güzelliği, doğanın sakinliği ve kültürü tam not aldı... Şubat Tunus: Başkentin yanı sıra Kartaca harabelerinden Bardo'ya kadar birçok görülmesi gereken yer var. Kışın, sıcaklığı hissetmek isteyenlere... Mart...
  2. Hangi Ay Hangi Mevsim

Hangi Ay Hangi Mevsim

Hangi Ay Hangi Mevsim kızlar ayların içinde ki mevsim isimleri nelerdir lütfen yazın bana
  3. Hangi Sebze Hangi Ayda Ekilir

Hangi Sebze Hangi Ayda Ekilir

Hangi Sebze Hangi Ayda Ekilir bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  4. Hangi Ay Hangi Balık

Hangi Ay Hangi Balık

Hangi Ay Hangi Balık bulunur lütfen bu sorumun cevabını acil olarak verin bana kızlar bekliyorum.
  5. Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir

Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir

Hangi Ay Hangi Balık Yenir Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bu konuda bizden bilgi isteyen misafirimize hangi ayda hangi balık daha lezzetli olur diye bilgiler sunuyor ve hangi ayda hangi balık olur bu konumuzda bilgi ediniyoruz. Ocak Uskumru, lüfer, palamut, istavrit lezzetini korur. Kefal ve hamsi tam yağlı durumdadır. Cinekop,...

Sayfayı Paylaş