Hangi Ayın Annesisiniz?

Cevap: Hangi Ayın Annesisiniz?

ilk goz agrim kara kizim okadar yalvarmistimki allahima bir an once kavustur yavruma diye yanlizdim kizimla konusuyordum ne olur gel artik diye dualarim kabul oldu kizim sesimi duydu 20 gun erken geldi 28 eylulde 00.40 da terazi burcu,epidural dogum okadar kolaydiki hicbir sey anlamadim , yanimda sadece esim vardi kizimi hemen kucagima verdiler inanamiyordum dunyadaki hic bir duyguya benzemiyordu goz yaslarimi tutamadim artik doktorlar beni sakinlestirmeye calisiyorlardi hersey yolunda bir sorun yok niye agliyorsun diye ben yanlizligima agliyordum sevincten agliyordum hersey birbirine karismisti .ikizlerimde 15 eylulde biri 21.45 digeri 21.51 DE dogdu basak burcundalar onlarin dogumu cok zordu 8 aylik dogdular,simdi bakiyorumda butun cekilenler unutuluyor dunyanin en guzel seyleri simdi kocaman oldular,allahim hayirli omurler versin insallah cumlemizin evladina... velhasil basini sisirdim terazi ve basak annesiyim

ben 26 ve 21 eylül ayı annesiyim iki oğlumuda eylül ayında dünyaya getirdim:)
ilk oğlumu 26 eylül cumartesi günü saat 07:20 sıraları 6 saatlik bir sancı süreciyle normal doğumla dünyaya getirdim çok şükür.17 gün önce doğdu :).tamda o gece ona artık gel diye seslendikten kısa bir süre sonra ... terazi burcu

ikinci oğlumda 21 eylül salı günü öğlen saatlerinde suni sancı verilerek 1-2 saatin içinde normal doğum yaparak dünyaya getirdim yanlış hatırlamıyorsam oda 10 -12 gün önce geldi:) çok şükür oda başak burcu eğer 2-3 gün önce doğsaydı abisi gibi terazi burcu olacak 5 gün önce doğsa aynı gün doğmuş olacaktı:D:
şimdi istediğim onların sağlığı,mutluluğu başarıları hayırlı kul hayırlı ümmet vatanına , milletine,ve bizlere hayırlı evlat olmaları inşallah:)
Rabbim anne olmak isteyen tüm arkadaş ve kardeşlerime inş en yakın zamanda evlat sevgisini tattırsın
ara sıra her ne kadar şikayet etsemde onlar benim küçük adamlarım Allah onları eşim ve bana bağıslasın:)

Son düzenleme:

ben yay burcuyum .bir tane kızım var onuda 19 ağustosda normal doğumla dünyaya getirdim oda aslan burcu.hayatımın anlamı diyebilirim can yoldaşım.Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin.:)

ben 17 ocak 1989 doğlum oğlak burcuyum.oğlumda 26 aralık 2006 oğlak burcu.biz analı oğlullu oğlak burcuyuz.oğlum bir salı sabahı saat 9u.5 gece dünyaya geldi sezeryanla.onu gördüğümde kıpkırmızı bir suratı vardı çok küçüktü avuç kadardı çok kilo aldığım için bebeğim 8 aylık dünyaya gelmek zorunda kaldı.ama şuan allaha çok şükür.çok iyi.doğduğunda kalbi delikti. ama artık kapandı.şimdi ise hiperaktiflik hastalığıyla uğraşıyoruz.allah onu bana bağışlasın,benide ona.evlatlarınızı size,sizide evlatlarınıza....

ben 10 kasım 1975 doğumlu akrep burcuyun.2 oğlum var,2 haziran 1993 ikizler burcu ve 23 aralık 1996 oğlak burcu.çocuklarımın 2side normal doğum ve ne ilginçtirki 2side 12.40 da dünyaya geldi.allah hepimizin yavrularını korusun güzel yazılar yazsın.

MERHABA
Hepimizin yavrusunu allah bağışlasın benım de ıkı oğlum var canlarım onlar benım aralarında çok az yas farkı var buyuk oğlum 6-6-2004 küçükse 2-8-2006 saglıklı ve guzel nesıller görmek yetiştirmek dilegiyle:ar4fd:

Geri