gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Baharat Neye Fayda Ediyor?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

baharatların faydaları, baharat çeşitleri, baharatlar neye faydalı

Sevgili melekler, Türk mutfağının vazgeçilmezi olan baharatlar, yemeklerimize binbir çeşit güzellikte lezzetler katar. Severek tükettiğimiz bu baharatların sağlığımıza da büyük faydaları var. Mutfaklarımızda sürekli kullandıüğımız bu baharatların hangi rahatsızlıklara faydaları olduğunu merak ediyor musunuz?

baharat.jpg

Hangi Baharat Neye Fayda Ediyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Ne Fayda

Sinan Özen - Ne Fayda

Bir gün olsun gülmedim dünyada Sevdim ama sevilmedim ne fayda Yüregime ateş düştü ayrıldık Yandım ama diyemedim Ne fayda ne fayda ne fayda Felek tutmuş yakamı bırakmıyor yakamı Tabiblerde saramıyor yaramı Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne fayda ne fayda ne fayda El kaldırdım vuramadım ne fayda Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne...
  2. hangi baharat hangi yemege yakışır

hangi baharat hangi yemege yakışır

zencefil hangi yemeklerde kullanılır köfteye hangi baharatlar konur zerdeçal yemeklerde kullanılır kişniş kullanılan baharatlar Adaçayı Ballıbabagillerden kokulu bir bitkidir. Bütün Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de çokça yetişir. Tüylü ve beyazımsı bir renkte olan yapraklarının kurusu çay gibi haşlanarak içildiği gibi, et yemeklerine koku ve lezzet vermek için de kullanılır....
  3. Hangi Baharat Hangi Yemekte Kullanılır ?

Hangi Baharat Hangi Yemekte Kullanılır ?

zerdeçal hangi yemeklerde kullanılır kuru fasulye baharat Baharatlar yemeklere ayrı bir lezzet katar...Çoğu baharat yemeklere lezzet vermesi dışında zayıflamamıza da yardımcı olurlar...Diyetisyenler, yemeklerde özellikle tarhun, fesleğen, kekik, nane, pul biber, kişniş, zerdeçal, kimyon, sarımsak ve limon kullanmaktan kaçınmamak gerektiğini söylüyor. Acı Kırmızı Toz Biber : Acı ve tatlı...
  4. Hangi Baharat Hangi Yemeğe

Hangi Baharat Hangi Yemeğe

Hangi baharat hangi yemeğe daha fazla yakışır lezzetine lezzet katar yardımcı olabilirmisiniz baharat işini çok seviyorum
  5. Hangi bebe şampuanını tercih ediyorsunuz neden ?

Hangi bebe şampuanını tercih ediyorsunuz neden ?

Selamlar arkadaşlar, ben 3 aylık bebeğim için nivea şampuan kullanıyorum ama sanki cildi kızarıyor gibime geliyor. Değiştirmeyi düşünüyorum ama piyasada o kadar çok bebe şampuanı var ki hangisini alsam bilemedim.Sizler neler kullanıyorsunuz?

Sayfayı Paylaş