gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi bebe şampuanını tercih ediyorsunuz neden ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar, ben 3 aylık bebeğim için nivea şampuan kullanıyorum ama sanki cildi kızarıyor gibime geliyor. Değiştirmeyi düşünüyorum ama piyasada o kadar çok bebe şampuanı var ki hangisini alsam bilemedim.Sizler neler kullanıyorsunuz?

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bende nivea nın tüm ürünlerini kullandım losyon pişik kremi memnundum ama eğer alerik reaksiyon gösterdiğine inanıyorsan dalin kullanmanı tavsiye ederim hem göz yakmıyor hemde yumuşaçık oluyor sacları en belirgin özelliğde saçta konak yapmıyoo yani kepeklenme iyi kurula unutma bak hiç kepeksiz saç

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu konuda MUSTELA şampuan ve sabunu tercih ediyorum pahalı ama bebeklerimiz ve çocuklarımız için 10 numara

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    sebamed canım çok sağlıklı biraz pahalı ama çocuğunun sağlığı için değer.

- - - Updated - - -

ben daha önce hiç duymamıştım bu markayı sayende öğrendim bebeğim :)

Hangi bebe şampuanını tercih ediyorsunuz neden ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Beyaz Eşya Markasını Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Beyaz Eşya Markasını Tercih Ediyorsunuz?

en çok tercih edilen beyaz eşya markası beyaz eşya markaları listesi ariston hangi ülkenin markası markaları regal hangi ülkenin malı Meleklerim, beyaz eşya alırken nelere dikkat edersiniz? Marka sizin için önem arz eder mi yoksa mühim olan işlevsellik diyenlerden misiniz? Hadi yazın buraya, hangi markayı tercih ediyorsunuz ve neden?
  2. Türkiye'yi hangi turist niye tercih ediyor

Türkiye'yi hangi turist niye tercih ediyor

Turizm sezonu en hareketli döneminde. Türkiye'yi ziyaret eden turistlerin, tatile yönelik ilgi, beklenti ve zevkleri ülkelerine göre değişiyor. İşte ülke ülke turistlerin Türkiye'yi tercih nedenleri: İngilizler Muğla Fransızlar Bodrum'a Geçen yıl Türkiye'ye gelen toplam 23 milyon 341 bin turistin, 4 milyon 148 binini Almanlar, 2 milyon 465 binini Ruslar, 1 milyon 916 binini İngilizler...
  3. Hangi ünlü hangi marka jean tercih ediyor?

Hangi ünlü hangi marka jean tercih ediyor?

jeans markaları jean markaları ünlüler hangi marka giyiyor ünlü jean ünlü kot Jean yaz kış, gece gündüz herkesin vazgeçilmez giysisi. Son yıllarda pek çok yabancı jean markası Türkiye'de satılmaya başladı. Son olarak önümüzdeki ay Kanyon'da açılacak olan Harvey Nichols mağazası bizi dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği yeni jean markalarıyla tanıştıracak. Örneğin, Britney Spears 7 For All...
  4. Hangi Burç Hangi Sporu Tercih Ediyor

Hangi Burç Hangi Sporu Tercih Ediyor

burçlar ve spor burçlarin resimleri burçlar ve resimleri Spor yapmayı istiyorsanız fakat hangi sporu yapıcağınıza karar veremiyormusunuz kızlar burcunuza göre hangi sporu tercih etmeniz gerekiyor işte cevabı :tik: Club Aydınoğlu, 1500 üyesi arasında yapılan anket çalışmaları doğrultusunda hangi burçların hangi sporu tercih ettiğini açıklıyor. İşte burçlar ve spor tercihleri ile ilgili...
  5. Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

en iyi market en iyi market hangisi Sevgili melekler, eskiden pazarlar ve mahalle bakkalları vardı. Birer ikişer süpermarketlerin çıkmasının ardından sektör büyüdü ve dev marketler zincirleriyle tanıştık. Şimdilerde birçok marketler zincirinden alışveriş yapıyorurz ama hepsinde fiyatlar da değişik oluyor. Farklı zamanlarda farklı ürünlerde yapılan indirimleri takip ettiğinizde hayli karlı...

Sayfayı Paylaş