gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğim üç gün içinde dünyaya gelecek allah nasip ederse. Ben bebeğim için hangi bebek bezini almalıyım. Kullananların güzl tavsiyelerine ihtiyacım var. Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz bana hangisini tavsiye ediyorsunuz arkadaşlarım.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    İlk başta huggies kullandım ama daha sonra primaya döndüm ve halende prima kullanıyorum. Gayet de memnunum. Özellikle kendine has losyonlu bir kokusu var onu çok seviyorum ve bebeklerim tenine oldukça iyi geliyor.

Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi fondöteni kullanıyorsun

hangi fondöteni kullanıyorsun

peki siz hangi fondöteni kullanıyorsunuz? hangisi iyii hangisi daha iyi kapatıyoo bide fondetenden önce sürülen makyaj altı bazları varmışş kullananlar varmııı:zonked:
  2. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  3. Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

en güzel parfüm, en güzel parfüm kokuları, en güzel parfümler, en iyi parfüm, en iyi parfüm kadın Merhaba Melek'ler, bu yazımızda parfümünü değiştirmek isteyenler için, sizlerden kendi kullandığınız parfüm alternatiflerini, isimleri ve numaraları ile yazmanızı rica ediyoruz. Evet Melek'ler, siz hangi parfümü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Ayrıca kendi parfümünüzün yanı sıra...
  4. Bebek bezleri

Bebek bezleri

değişik, ilginç bebek bezleri, hangileri modelleri hepsi burda arkadaşlar bebişlerinize özell bezler pedler herşey onlar için değilmi:) Dalin tek kullanımlık alt değiştirme örtüsü Baby jem alıştırma külodu huggies dry nites emici gece külodu Baby jem alt açma pedi fügürlü alt açma pedi Evy baby kremli yeni doğan bezi Bayb neo organil pamuk alıştırma külodu...
  5. hangi bebek bezini alsam

hangi bebek bezini alsam

selamlar ben şu an 8 aylık hamileyim malum hazırlık yapıyorum bebek bezi konusunda çok kararsız kaldım acaba yenidoğan bebek için hangi bebek bezi markası daha iyi acaba tecrübeli annelerin önerilerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş