gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hangi bitkiler adet söktürücü özelliğe sahiptir?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

adet söktürücü yiyecekler adet söktürücü bitkiler hakkındaki tüm cevaplar nasıl söktürülür adeti ne söktürür geciken için bitkisel çözüm Ahmet Maranki den adet söktürücü özelliğe sahip olan bitkiler hakkında önermiş olduğu bitkileri sizler için paylaşıyorum Erişkin bir bayan, normal olarak 28 günde bir adet kanaması olur. Herhangi bir rahatsızlığı yok ise ve ilaç kullanmıyor ise adet kanamasının normal zamanda olması gerekir.
    Adet kanaması geciken bir bayan, bu durumdan oldukça tedirgin ve rahatsızdır. Kafasında bir takım sorular oluşur ve bu sorulara cevap arar.

Adet Nasıl Söktürülür? Adet Söktürmek için Ne Yapılmalı? Adet Söktürücü Bitkisel Tedavi Nedir?

Bu sorularınıza cevaben, Prof. Dr. Ahmet Maranki bitkisel tedavilerle size yardımcı olmak istiyor.

Prof. Dr.Ahmet Maranki’nin Adet Söktürücü Bitkisel Tedavileri:

* Maydanoz, papatya, civanperçemi, kimyon, nane, nergis, rezene, safran, havuç tohumu, anason, karabaş otu, misk gibi bitkilerinden hazırlanacak çaylar geciken adeti söktürür. Günde 3-4 bardak içilmesini tavsiye ediyor.

* Taze üvez meyveleri çok iyi adet söktürücüdür.

* Kereviz de aynı şekilde çok iyi adet söktürücüdür.

* Bir baş soğanın dış kırmızı kabukları ile biraz maydanoz, bir cezvede 5 dk kaynatılıp, 10 dakika demlendirilir. Günde 3 kere içilir. Kısa sürede adeti söktürür.

* 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu ile yapılan bitki çayı adet söktürmeye yardımcı olur.

* Zerdeçal çay şeklinde veya toz haline getirilerek tüketilir. Adet söktürmede etkili olur.

* Civan perçemi ile hatmi çiçeği birleştirilirek çay yapılırsa, adeti söktürür.

Hangi bitkiler adet söktürücü özelliğe sahiptir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet söktürücü bitkiler

Adet söktürücü bitkiler

regl söktürücü adet söktürücü bitkiler hakkındaki tüm cevaplar regl adet bitkiler adaçayı söktürürmü maydonoz söktürürmü Bazı bayanlar adet dönemlerinde adet sökemedikleri için çok sıkıntılı ve sancılı bir dönem dönem geçirir Ahmet Maranki'den adet söktürücü bitkisel kürü sizlerle paylaşmak istiyorum Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanaması söktürücü şifalı bitkilerden yapılacak çayı öneriyor :...
  2. Zümrüt taşı hangi özelliklere sahip?

Zümrüt taşı hangi özelliklere sahip?

Burcumun taşı zümrütmüş, almak istiyorum ama iyice bir öğreneyim dedim zümrüt taşının ne gibi özellikleri var ?Şimdidehn cevap için teşekkürler..:)
  3. Adet Söktürücü İlaçlar ve Bitkiler

Adet Söktürücü İlaçlar ve Bitkiler

adet söktürücü ilaç ve bitkiler,adet söktürücü ilaçlar hangileri,adet söktüren şifalı bitkiler,adet olamıyorum,adet söktürücü ilaçlar kaç günde etki eder, adet sökülmesi için ne yapmalıyım,adet sökülmesi hakkında tüm bilgiler, Adet söktürücü diye adlandırılan ilaçlar (haplar, tabletler, iğneler) kadın hastalıkları ile ilgili en sık kullanılan ilaçlardır ve çoğu kadın en az bir kere...
  4. Adet söktürücü bitkiler varmı?

Adet söktürücü bitkiler varmı?

adet söktürücü bitkiler,adet söktüren bitkiler,adet kanamasını sökücü bitkiler,adet geciktirici bitkiler,bitkilerin adet üzerindeki etkisi hakkında bilgiler Adet söktürücü (regl) söktürücü amacıyla bitkisel ilaç veya bitkisel yiyecek - içeceklerin, çayların kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Adet söktürücü olarak kullanılan ve reçete edilen ilaçlar hormon içeren ilaçlardır. Bazı bitikiler...
  5. Adet söktürücü bitkiler varmı?

Adet söktürücü bitkiler varmı?

adet söktüren bitkiler,adet söktüren otlar,adeti bitkisel tedaviyle sökmek mümkünmü,adet söktürücü bitkiler hakkında bilgiler Adet söktürücü (regl) söktürücü amacıyla bitkisel ilaç veya bitkisel yiyecek - içeceklerin, çayların kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Adet söktürücü olarak kullanılan ve reçete edilen ilaçlar hormon içeren ilaçlardır. Bazı bitikiler de alındığın da vücutta...

Sayfayı Paylaş