gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Hangi bulaşık makinası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar bu aralar bulaşık makinası almaya niyetliyim.Şöyle ucuz 2. programlı gri istiyorum diğer beyaz eşyalarımda gri çünkü hangi marka ne önerirsiniz . Şimdiden teşekkür ederim kızlar..

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    benim bosch marka çokta memnunum canımm yinede sen iyi araştırr bütçene uygun birşey all

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım Arçelik ve Bosch öneririmm bu iki markanın üstüne marka tanımam :D:D şimdiden hayırlı olsun diyorum muahhh :D:D

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bosh 3 programlı gri renkte 950 tlye aldım kızlar önerileriniz için tşk.

Hangi bulaşık makinası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk bulaşık makinası

İlk bulaşık makinası

ilk bulaşık makinesi ilk bulaşık makinesi resmi resimleri türkiyede fotoğraf makinası 1889’ da W. A. Cockran adındaki maharetli kadın mucit, tarihin ilk elektrikle çalışan ilk bulaşık makinesini üretti. Sistem çok basitti. Bir fiskiye, boru yardımıyla gelen tazyikli suyu tabakların üzerine eşit dağıtıyor ve bulaşıkları temizliyordu.
  2. Bulaşık Makinası Kullanan Meleklere

Bulaşık Makinası Kullanan Meleklere

bulaşık makinası tavsiyeleri bulaşık makinesi tavsiyesi arçelik makinesi kullananlar tavsiyesi 2010 bosch kullananlar Arkadaşlar netten bulduğum bir yazı ne kadar doğrudur bilemem ama sizinle paylaşmak istedim...Bence bir denemekte fayda var siz ne dersiniz... Kullandigimiz deterjanlarin hem cevre hem de sagligimiz uzerinde son derecede olumsuz etkileri var bilindigi gibi. Ozellikle...
  3. Bulaşık makinası

Bulaşık makinası

Lütfen bana arçelik 3440 model 4 progmanlı bulaşık makinası nasıl kullanılır yardım edin lütfennnnnn acilllll lütfen cavap yazın ....
  4. En İyi Bulaşık Makinası Hangisi ?

En İyi Bulaşık Makinası Hangisi ?

En İyi Bulaşık Makinesi En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi Şu bir gerçek ki melekler, elektronik eşya almak artık şans işi. Çünkü sizin için mükemmel olan bir markanın ürünü başkasının başını ağrıtabiliyor. Bulaşık makinası da öyle :) En iyi bulaşık makinesi kişinin kendi tercih edeceği markaya göre değişiklik gösterebilir. Yıllardır piyasada olan ve gücünü kanıtlamış markaları tercih etmek...
  5. Bulaşık Makinesi Nasıl Seçilir?

Bulaşık Makinesi Nasıl Seçilir?

Teknolojinin büyük nimetlerinden olan bulaşık makineleri hanımların en büyük yardımcısı.Mutfakta en çok kullanılan bulaşık makinalarıda zamanla randımandan düşüyor ve yenilemek gerekebiliyor.Sürekli yenilenen modellerde işlevselliği de artıyor,bulaşık alma kapasitesi,program sayısı ,enerji tüketimi vs.Eğer sizlerde bulaşık makinanızı yenileme sürecindeyseniz sizler için hazırladığımız...

Sayfayı Paylaş