gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

hangi burç hangi işte başarılı oluyor?

Konu, 'Burçlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hangi burç hangi mesleği yapmalı burçlar meslekleri yapmalı Burçların meslek dallarına göre başarılarını sizler için araştırdık. Haberimizi okumadan meslek seçimi yapmayın! :)

Koç:

Yenilikleri içine alan her türlü iş. Ayrıca askerlik, dişçilik, operatörlük, spor.

Boğa:

Mimarlık,heykelcilik,dekoratörlük,güzel sanatlarla ilgili işler. Toprak alım satımı, emlak işleri,bankacılık,hesap uzmanlığı,muhasebecilik,çiçekcilik.

İkizler:

Öğretmenlik,bilimsel buluşlar satıcılık,borsayla ilgili işler,reklamcılık,gazetecilik,basın yayın, edebiyat.

Yengeç:

Denizaşırıticaret,ithalat ihracat,lokantacılık,meyhanecilik,sıvılarla ilgili konular,tefecilik, ev kadınlığı,doktorluk,hemşirelik.

Aslan:

Sahne,gece kulüpleri,bar-otel işletmeciliği,talih oyunları, kuyumculuk,ateş ve madenlerle ilgili işler,süs eşyası satıcılığı.

Başak:

Muhasebecilik,toprak işleri, çiftcilik,eczacılık,giyim sanayii,memurluk.

Terazi:

Avukatlık,yargıçlık,siyaset alanı, lüks eşya alım ve satımı,güzellikle ilgili konular,yöneticilik,organizasyon.

Akrep:

Mühendislik,polis, tıp, operatörlük,atletizm,araştırmacılık.

Yay:

Büyük çapta ticaret,*****,borsa oyunları,felsefe,din,ülkelerarası ticaret.

Oğlak:

Para ve maddeyle ilgili işler, yatırım, araştırmacılık, koordinasyon, organizasyon.

Kova:

Her türlü bilim dalı, uçak sanayii, astronomi, nöroloji, fizik ve kimya alanları.

Balık:

Fotoğrafçılık, deniz yolları, kimyasal maddeler, doktorluk, su ve sıvılarla ilgili işler, yazarlık.

alıntıdır...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yönetmenim ama :D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Başak:

Muhasebecilik,toprak işleri, çiftcilik,eczacılık,giyim sanayii,memurluk.

miş

hangi burç hangi işte başarılı oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Burç Hangi Mani?

Hangi Burç Hangi Mani?

hangi burcum ben hangi burcum Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem! Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar...
  2. Hangi burç nerede başarılı

Hangi burç nerede başarılı

oğlak: Para ve maddeyle ilgili işler, yatırım, araştırmacılık, koordinasyon, organizasyon kova: Her türlü bilim dalı, uçak sanayii, astronomi, beyin hekimliği, fizik ve kimya alanları, yükseköğretim balık:Fotoğrafçılık, deniz yolları, kimyasal maddeler, doktorluk, su ve sıvılarla ilgili işler, yazarlık koç: Yenilikleri içine alan her türlü iş. Ayrıca askerlik, dişçilik, operatörlük,...
  3. Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün merak ettim de kızlar yazarsanız çok sevinirim.
  4. 30 Ağustos Hangi Burç oluyor acaba

30 Ağustos Hangi Burç oluyor acaba

merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak aranızda burçların doğum tarihleri konusunda bilgisi olan varsa bana cevap versin acaba 30 Ağustos Hangi Burç oluyor?
  5. Hangi Burcun Kadını Hangi İşte Başarılı Olur?

Hangi Burcun Kadını Hangi İşte Başarılı Olur?

kadınların burç özellikleri, burçlara göre meslek seçimi, burçlara göre iş seçimi Sevgili melekler, iş hayatında kadın olmanın zorluğu hepimizce malum. Bu zorlu hayatta başarılı olmak için biz kadınların yeteneklerimizin, özelliklerimizin etkisini de unutmamak lazım. İş hayatında yükselmek, başarılı olmak için zorluklarla başa çıkmanın yanı sıra karakter özelliklerine göre iş seçmek de...

Sayfayı Paylaş