gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Burç Hangi Kentte Yaşamalı, Nereye Tatile Gitmeli? Buyrun Öğrenin!

Konu, 'Burçlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hangi burç hangi şehirde yaşamalı, burçlara göre şehirler, burçlara göre yaşanacak şehirler
    Sevgili melekler, hepimizin hayalinde yaşamak istediği bir şehir vardır. Genelde de çoluk çocuk büyüttükten sonra eşimizle bir yerlere yerleşmek isteriz. Ya bir sahil kasabası, ya şehir ortamından uzak yeşilliği bol bir yer, ya da tam tersi hareketin bol olduğu başka bir yer. Peki sizin hayaliniz nasıl? Siz düşünedurun, biz burçlara göre hangi şehirlerin uygun olduğu hakkındaki bir yazıyı paylaşalım sizlerle...

hong-kong.jpg

Hangi Burç Hangi Kentte Yaşamalı, Nereye Tatile Gitmeli? Buyrun Öğrenin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi burç nerede başarılı

Hangi burç nerede başarılı

oğlak: Para ve maddeyle ilgili işler, yatırım, araştırmacılık, koordinasyon, organizasyon kova: Her türlü bilim dalı, uçak sanayii, astronomi, beyin hekimliği, fizik ve kimya alanları, yükseköğretim balık:Fotoğrafçılık, deniz yolları, kimyasal maddeler, doktorluk, su ve sıvılarla ilgili işler, yazarlık koç: Yenilikleri içine alan her türlü iş. Ayrıca askerlik, dişçilik, operatörlük,...
  2. Hangi burçlar nerede yaşamalı ki mutlu olsun:)

Hangi burçlar nerede yaşamalı ki mutlu olsun:)

Hangi Burçlar Nerelerde Yaşamalı ki Mutlu Olsun Eskilerin tebdil-i mekanda ferahlık var dediği şeyin meğer astrolojik açıklaması varmış. İkamet değişikliği ile hayat değişikliği mümkünmüş. İstanbul’da orta halli bir vatandaşken Avusturalya’da bir rock star olabilir, evinin yönüyle birlikte hayatının gidişatını da değiştirebilirsin. ...Peki nedir bu ikamet astrolojisi, ne işe yarar...
  3. Türkiye'de Hangi Mevsimde Nereye Tatile Gidilir

Türkiye'de Hangi Mevsimde Nereye Tatile Gidilir

eylül ayında nerede tatil yapılır tatil ekim ayında nerede yapılır tatil, yaz tatili, tatil önerileri, yaz tatili için öneriler, hangi mevsimde nereye gidilir,tatil rehberi Yaz geliyor yavaştan yavaştan herkes tatil planları yapmaya başladı...Tatilde henüz nereye gidiceğine karar veremeyenler için hangi ayn nereye gidileceğini gösteren bir yazı...Buyrun kızlar... OCAK AYINDA NEREYE...
  4. Hangi burcum, burcunu öğren

Hangi burcum, burcunu öğren

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere. "Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem...
  5. Hangi Dizi Nerede Çekiliyor Buyrun Öğrenin..

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor Buyrun Öğrenin..

Bu konu; dizilerin çekim yerleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizikoliklerin dizi izlerken en merak ettikleri konulardan biri hiç şüphesiz dizilerin çekim yerleri. Hayran oldukları oyuncuyu ve dizi ortamını yakından görmek için araştırılan dizi çekim yerlerini siz dizisever meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bir araya getirdik. İşti dizilerin çekim mekanları.....

Sayfayı Paylaş