gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Burçlar Birbirleriyle Anlaşamaz?

Konu, 'Burçlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

birbiriyle anlaşamayan burçlar, hangi burçlar anlaşamaz, anlaşamayan burçlar
    Sevgili melekler, kimi insanla sittin sene uğraşsanız elektriğiniz tutmaz, anlaşamazsınız. Daha ilk gördüğünüzde alamadığınız o elektrik, karşılıklıdır ve bunun sebebeini bazen kendiniz bile çözemezsiniz. Bunun sebebi astrologların da dediği gibi burç uyumsuzluğu olabilir. İster inanın ister inanmayın, karakteristik özellikler karşılaştırıldığında gerçekten de bazı burçlar birbiriyle anlaşamaz. Bakın bakalım sizin anlaşmadığınız burçlar hangileriymiş?...

anlaşamayan-burçlar.jpeg

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Başak Burcu Başak insanı fazla ince eleyip sık dokur. Aşırı disiplinli ve sorumluluk bilinci oldukça yüksektir. Önemsiz detaylar bile onun için fazlaca önem taşır. İkizler, Yay ve Balık için onun bu titiz ve detaylara takılan tavrı çok itici olabilir. Üstelik onun neden bu kadar çok incelediğini anlayamazlar.
    ellerine saglık canım dogruu tahmmül edemem ki pekde anlaşamam yay burcları ile..

Hangi Burçlar Birbirleriyle Anlaşamaz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi burç hangi mekanda

hangi burç hangi mekanda

Koç: İç mekán onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekánda hıza öncelik verir. Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır. Boğa: Evinde vakit geçirmekten çok keyif alır. Onu çevreleyen atmosfer tamamıyla doğal materyallerden meydana gelmeli. Kokulara, renklere, estetik detaylara önem verir. İkizler: İkizler evde pek oturmaz, oturduğunda ise...
  2. Hangi Burç Hangi Mani?

Hangi Burç Hangi Mani?

hangi burcum ben hangi burcum Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem! Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar...
  3. Hangi Renkler Birbiriyle Daha Uyumlu

Hangi Renkler Birbiriyle Daha Uyumlu

hangi renk hangi renkle uyumlu renkler renkler uyumludur birbiriyle uyumlu birbirine Kıyafetlerinizde değişik renkleri kullanmayı istiyorsunuz fakat hangi renkler birbiriyle uyumlu hangi renkler birbirleriyle kombinlenir bilmiyormusunuz işte cevabı :tik: Pembe Tonlar Pembe; pozitif duygular uyandırıyor ve genç görünümü sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında pembe varsa; aşağıdaki...
  4. Hangi burcum, burcunu öğren

Hangi burcum, burcunu öğren

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere. "Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem...
  5. Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün merak ettim de kızlar yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş