Hangi burcum, burcunu öğren

Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar

Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere.

"Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem burcunuzu, hemde yaşınızı öğrenebilirsiniz Melek'ler. :A
    Burç ve yaş öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru Kayıt:

biraz sinirli biraz kıskanç arkadaşımda olanını aynısını isteyen hırslı işne sadık agırbaşlı okuyan dinine bağlı
Hangi burcum, burcunu öğren konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gıdıkla burcunu öğren

kadını gıdıkla kadın gıdıkla erkek Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir. Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir. Boğa Burcu: Yuvarlanarak,...
  2. Hangi Burç Hangi Mani?

hangi burcum ben hangi burcum Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem! Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar...
  3. Gıdıklayarak Burcunu Öğren

ayak gıdıklama oyunu erkek gıdıklama oyunu erkeği gıdıkla erkek oyunları ayak gıdıklamak Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir. Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür...
  4. Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün merak ettim de kızlar yazarsanız çok sevinirim.
  5. Hangi Burç Hangi Kentte Yaşamalı, Nereye Tatile Gitmeli? Buyrun Öğrenin!

hangi burç hangi şehirde yaşamalı, burçlara göre şehirler, burçlara göre yaşanacak şehirler Sevgili melekler, hepimizin hayalinde yaşamak istediği bir şehir vardır. Genelde de çoluk çocuk büyüttükten sonra eşimizle bir yerlere yerleşmek isteriz. Ya bir sahil kasabası, ya şehir ortamından uzak yeşilliği bol bir yer, ya da tam tersi hareketin bol olduğu başka bir yer. Peki sizin hayaliniz...

Sayfayı Paylaş