Hangi burcum, burcunu öğren

Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar

Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere.

"Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem burcunuzu, hemde yaşınızı öğrenebilirsiniz Melek'ler. :A

Burç ve yaş öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

biraz sinirli biraz kıskanç arkadaşımda olanını aynısını isteyen hırslı işne sadık agırbaşlı okuyan dinine bağlı

Hangi burcum, burcunu öğren konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gıdıkla burcunu öğren

kadını gıdıkla kadın gıdıkla erkek Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir. Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir. Boğa Burcu: Yuvarlanarak,...
  2. tıkla öğren :))

yatakta hangi canavarsınız tıklayın öğrenin :D Yatakta hangi canavarsınız?
  3. Gıdıklayarak Burcunu Öğren

ayak gıdıklama oyunu erkek gıdıklama oyunu erkeği gıdıkla erkek oyunları ayak gıdıklamak Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir. Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür...
  4. Ben değil burcum kızıyor

Burçlar yaşamımızın bir parçası haline geldi.Yeni tanıştığımız birine ilk oalrak adını sorardık şimdiler de burcun ne diye soru sorarak tanışıyoruz:D:D:DSizin için önemlimi burçlar bu kadar bilmiyorum ama ben fazla üstüne düşmem böyle konuların.Burcum oğlak benim arada okurum gazete de yada sitemizde ki günlük burç yorumlarından bakarım o kadar.O kadar dı diyeyim:DÇünkü şu aralar bira takıntı...
  5. Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum

ben hangi burcum merhabaa melekler. benim size bir sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim. soruma gelecek olursak ben 21 nisan doğumluyum ama kesin doğum tarihim bumu bilmiyorum ama bu diye kabul edersek şimdi ben boğa burcumu olmuş oluyorum yoksa koç burcumu ben ne burcuyum bilemedimm. yardımcı olunnn lütfen. sevgilerle....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. benim burcum ne

,
  2. ben hangi burcum

,
  3. hangi burcum test

,
  4. hangi burcum,
  5. burcumu öğrenmek istiyorum,
  6. burçlar benim burcum ne,
  7. burç bulma testi,