gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi çamaşır kurutma makinasını tavsiye edebilirsiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Havaların soğukluğu evde çamaşır kurutmayı zorlaştırıyor. Üstelik evde rutubet te yapıyor . Küçük bir çocuğum olduğu için çamaşır kurutma makinası almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok değişken.Almayı düşünen ya da kullanan varmı? Neler söyleyebilir, hangisini tavsiye edersiniz?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafir;
    Bence kurutma makinesi alınırken dikkat edilmesi gerekenler düşük enerji tüketimine sahip olması, değişik çamaşır türlerine göre kurutma programı olması, ve de yoğunlaşmalı model olmasıdır. Nevresim havlu bornoz gibi büyük parçalar ve acil durumlar icin ideal.Renklilerde zamanla solma ve pamuklanma ile deforme hızlanıyor diye duydum.Ama çalışan bayanlar için çok ideal ser,topla derdi yok.Çevremden iyi ve kötü anlamda duyduklarım bu kadar.Ama hangi marka iyidir , bilmiyorum.Sevgiler.

SadmiN bunu beğendi.
Hangi çamaşır kurutma makinasını tavsiye edebilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşırları Hızlı Kurutma Yolları

Çamaşırları Hızlı Kurutma Yolları

çamaşır nasıl kurutulur rüzgar çamaşırları nasıl kurutur çamaşırlar kurur çamaşırlar kurur kısaca Kışın çamaşırları kurutmak oldukça zor ve zahmetlidir kızlar...Şimdi sizlere çamaşırlarınızı en kısa sürede kurutmak için ipuçları veriyorum… Umarım işinize yarar... AÇIK ATMOSFER Çamaşırlarınıza istediğiniz kadar parfümlü yumuşatıcılar ekleyin, dış mekanlarda kuruyan çamaşırların kokusunun...
  2. Çamaşır Makinasının İcadı

Çamaşır Makinasının İcadı

Geçmişten Günümüze Çamaşır Makineleri, geçmişten günümüze çamaşır yıkama sistemleri, çamaşır makinesinin icadı Evlerimizde her kullandığımızda mucidine dualar ettiğimiz :D:D çamaşır makinasının nasıl icat edildiğini merak ediyor musunuz melekler ? İşte geçmişten günümüze çamaşır makinasının yolculuğu :) İlk çamaşır Makinesinin İcadı; Çamaşır makinesi 1906'da Ala Fischer tarafından...
  3. Çamaşır Kurutma Makinasının Faydaları

Çamaşır Kurutma Makinasının Faydaları

çamaşır kurutma makinası çamaşır kurutma makinasının faydaları Sevgili melekler, şöyle rüzgarda uçuşa uçuşa kuruyan çamaşırlar, artık kalabalıklaşan ve zaman sıkıntısı çekilen şehir hayatında çamaşır kurutma makinalarında kurutuluyor. Her ne kadar yer sorunu ya da elektrik çekişi deyip burun büksek de aslında çamaşır kurutma makinalarının pek çok faydası var... Zamandan ve enerjiden...
  4. Hangi Çamaşırları Makinada Yıkamamak Gerekir?

Hangi Çamaşırları Makinada Yıkamamak Gerekir?

makinada yıkanmayan çamaşırlar, makinada yıkanmamsı gereken çamaşırlar, makinaya atılmayan çamaşırlar Sevgili melekler, evlerimizde temizlik yaparken özen gösterdiğimiz konulardan biri de kıyafetlerimizin temizliği ve baıkımıdır. Bu temizlik için genellikle çamaşır makinalarını kullanıyoruz. Ancak yine de bazı kıyafetler çamaşır makinasında yıkanmıyor ve ya elde yıkanıyor ya da temizliyiciye...
  5. En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

Kalabalık bir aileye sahibim ve özellikle kış ayların da çamaşır kurutma olayı bana sıkıntı yaşatıyor. Aslın da ne zamandır aklım da bir çamaşır kurutma makinesi vardı ama etraftan duyduğum sözler şugüne kadar almamın önüne geçti. Geçenler de bir yakınımdan da duyduğum çamaşır kurutma makinelerinin son çıkan versiyonlarının birçoğu çamaşırı yıpratmıyor ve hatta kırışık olanları da...

Sayfayı Paylaş