Hangi cicek oldugunuzu biliyor musunuz?

12 Eylül - 22 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Saray patı (aster).
Saray patı sonbaharın hüzün ve kederini kapatmaya çalışır. Saray patı insanı etrafına neşe saçar. Maalesef bazen insanları neşelendirmekle gecikir. Bu insanlar iyi yönetici olabilirler.

24 Ağustos - 2 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Hezaren (delphinium).
Kendine sert davranır, yabancılara ise tolerans tanır. Çok zeki olduğu söylenemez. Bu nedenle zorluklarla karşılaşabilir. Kendine uzatılan yardım elini kabul etmelidir.

yalan ben çok zekiyim anam

11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Zambak.
Zarif bir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için, sırları ancak yarım ay olduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağını iyi bilir.

tşk.ler

11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Zambak.
Zarif bir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için, sırları ancak yarım ay olduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağını iyi bilir.

çok hoş beğendim.

4 Ekim - 13 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Kamelya (Japon gülü).
Hoş bir dış görünüşe sahiptir. Sakin ama korkusuzdur. Hareketlerinde çocuksuluk sezinlenir. Sanata yatkınlıkları vardır.

galiba ben yanlış tarihte doğdum:D
bunların benle alaksı yok :D

2 Temmuz - 12 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Nilüfer.
Su, hava ve toprak - üçü bir arada. Çok değişken bir kişiliğe sahiptir. Yaşam onun için kolaydır. Zorlukların üstesinden gelir. Sıkıntılarından çabuk kurtulabilir.

21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Ölmez çiçek.
Bu insan ciddi birisidir. Modayı yakından takip eder. Çekiciliği ile etrafındakileri kıskandırabilir. Enerji dolu olduğu için zorluklarla başa çıkabilir ve kötü niyetli insanlarla savaşıp onları yenebilir.

13 Temmuz - 23 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz:
Menekşe.
Herkesin gözleri onun üzerindedir. Genelde gölgede saklanır. Ama gerekirse güneşe çıkar ve ihtiyacı olan şeyi elde eder. Hafife alınmamalıdır

bu da ben:)

Geri