gebe
?

Hangi Damacana Su Markasını Kullanıyor sunuz?

1. Damla Su

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Saka Su

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Hamidiye Su

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Erikli Su

oy sayısı 1
    100,0%
  5. Sırma Su

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Pınar Su

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Diğer Markalar

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Damacana Su Kullanmıyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en iyi damacana su markası hangi damacana su markası daha iyi

Merhaba Sevgili Melek'ler, bildiğiniz gibi son günlerin olay konusunu sağlıksız damacana su markaları oldu. Bu haber ile birlikte hepimiz, artık su içerken bile korkar olduk. Bundan ötürü, biz de Meleklermekani.com olarak, siz üyelerimize hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz diye soruyor ve en iyi damacana su markası hangisi diyen tüm arkadaşlarımız için faydalı olmak istiyoruz. Şimdi gelin hangi damacana su markası sağlıklı anketimize oy vererek katkıda bulunalım, suyunu değiştirmek isteyen tüm arkadaşlarımıza...

Hangi Damacana Su Markasını Kullanıyorsunuz?

• Erikli Su
    • Hamidiye Su
    • Damla Su
    • Saka Su
    • Sırma Su
    • Pınar Su
    • Diğer Markalar
    • Damacana Su Kullanmıyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

***** adminim gerçekten bu konu iyice berbat bir hal aldı. Vatandaşın içtiği su bile mikroplu olacaksa vay halimize. Aslına bakarsanız en büyük nimetlerden suya bile para vermek hiç akıl karı değil ya, başka çare yok.
    Biz yıllardır sebil kullanıyorduk ve Erikli su alıyorduk. Ancak sebilde bir arıza meydana geldi ve pet şişe almaya başladık. Şu anda Sırmanın 1.5 ltlik pet şişelerini alıyoruz.

Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  2. hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

bu soru da aklına nereden geldi demeyin telefonumla ugraşıyordum oradan esti :orkide: evet bebişlerim hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz??
  3. Mikroplu çıkan büyük damacana su markaları hangisi

Mikroplu çıkan büyük damacana su markaları hangisi

Kızlar mikroplu gerekçesi ile istanbulda büyük bağzı firmaların adını bu tespiti yapan bakanlıkmıdır nedir vermiyor. Siz bu damacana markaları hangileri hangi su markalarını almayacağız çok büyük firmalarda varmış içinde haberi okuyunca şok oldum. Yahu bizi bu ülkede savunacak bir tane adam gibi lider bir tane adam yok mu. Hep parayı kazananlar halkıda afedersiniz düzecekmi böyle biliyorsanız...
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

içme suyu markaları en iyi içme suyu markası Sevgili melekler, her ne kadar yetkililer musluk suyunun içilebilir nitelikte olduğunu söylese de yine de evlerimizde içme suyu satın alıp kullanıyoruz. Ancak bu içme sularında bile tat farklılıkları olabiliyor. Bu sayfamızda hangi içme suyunu kullandığımızı ve fiyatlarını yazarsak, kullanayı düşünen ve yorum almak isteyenler için faydalı olur...

Sayfayı Paylaş