gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Diva Çok kazanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

EN ÇOK ONLAR KAZANIYOR! [​IMG] MÜZİK, SİNEMA VE TELEVİZYON SEKTÖRÜNÜN EN ÇOK KAZANAN YILDIZLARI BELLİ OLDU.

Mariah Carey- Mariah Carey, 2007'de 13 milyon dolar kazandı. Güzel şarkıcı, bu paranın 600 bin dolarlık kısmını Marilyn Monroe'nun piyanosunu alarak harcadı.

Jennifer Lopez - Yeni anne Jennifer Lopez, geçen yıl işleri ağırdan aldı ve albüm satışı, film ve katıldığı programlardan 'sadece' 7 milyon dolar kazanmakla yetindi!

Madonna - Hiç kimse Madonna gibi olamaz! Albüm satışları, konserler ve bir giyim markası için yaptığı çalışma, ona tam olarak 72 milyon dolar kazandırdı.

Cameron Diaz:- Cameron Diaz, geçtiğimiz yıl Hollywoodlu aktrisler arasında en çok kazanan yıldız oldu. Yaklaşık 50 milyon dolar kazanç elde eden Diaz, 'Hayatımda hiç bu kadar verimli bir sezon geçirmemiştim' şeklinde konuşuyor.

Hangi Diva Çok kazanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ünlü ne kadar kazanıyor?

Hangi ünlü ne kadar kazanıyor?

hangi ünlü ne kadar kazanıyor hangi sanatçı ne kadar kazanıyor sanatçılar şarkıcılar ünlü 2010 Nicole Kidman - 17 milyon dolar Cameron Diaz - 15 milyon dolar Drew Barrymore - 15 milyon dolar Reese Witherspoon - 15 milyon dolar Renee Zellweger - 15 milyon dolar Halle Berry - 14 milyon dolar Angelina Jolie - 10 milyon dolar Charlize Theron - 10 milyon dolar...
  2. Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

en etkili dua hangisidir en büyük dua hangisi etkili hangisi Merhaba... Aranıza yeni katıldım. Güzel bir site. Ama ben pek iyi durumda değilim. Çok severek başlayan evliliğm biraz parayı görünce değişen erkek karakterinden dolayı bitti. Bir ufak çocuğum var. Ve büyük bir hayat beni bekliyor. Eşim boşandığımızın ertesi günü nişanlandı bir başkasıyla. Bu kadar ağır darbelere dayanamaz hale...
  3. Üniversiteliler çok kazanıyor

Üniversiteliler çok kazanıyor

Üniversiteliler çok kazanıyor İstatistiklere göre, en yüksek kazancı yüksek eğitimliler, en düşüğü de niteliksiz elemanlar alıyor Türkİye İstatistik Kurumu'nun '2006 Kazanç Yapısı Anketi' sonuçlarına göre, en yüksek yıllık ortalama brüt kazancı yüksek eğitimliler alırken, nitelik gerektirmeyen işlerde çalışanlar en düşük kazancı elde etti. Erkeklerin aylık ortalama brüt ücret ve yıllık...
  4. ekmeğimi kazanıyorum

ekmeğimi kazanıyorum

ekranların sevilen yüzü Hatice Aslan geçimini rol aldığı dizilerden sağlıyormuş...... DİZİLERDEN KAZANDIĞI PARAYLA...! SON DÖNEMDE 'ÜÇ MAYMUN' FİLMİYLE ÖN PLANA ÇIKAN HATİCE ASLAN, OYUNCULARIN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU ORTAYA KOYDU.... Hayatımı dizilerden kazandığım para ile sürdürüyorum Hatice Aslan, tiyatro kökenli bir oyuncu olarak tiyatro ve sinemadan oyuncuların para kazanamadığını...
  5. Boyları uzun kadınlar daha çok kazanıyor!

Boyları uzun kadınlar daha çok kazanıyor!

uzun kadınlar uzun kadınlarfotoraf Araştırmalara göre boyu uzun kadınlar maddi olarak daha iyi kazanıyormuş bakın araştırmalar konuyla ilgili bizlere neler söylemiş? Long Tall Sally adlı giyim firmasının araştırmasında, 1.70′in üzerinde olan kadınlar “uzun” kategorisinde kabul edildi. Araştırmaya 16 yaşından büyük bin 461 kadın katıldı. “Uzun boylu” kadınların yüzde 20′sinin yılda en az 30...

Sayfayı Paylaş