Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?

Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

leyla ile mecnun dizisi nerede çekiliyor diziler nerede çekiliyor leyla ile mecnun fatmagülün sucu ne nerde cekiliyor nerde çekiliyo Her bölümünü sabırsızlıkla beklediğimiz diziler nerede çekiliyor biliyormusunuz kızlar...Buyrun bakalım hangi dizi nerede çekiliyormuş :tik:

Adını Feriha Koydum:Bilgi Üniversitesi Santral kampüsünde çekiliyor.
    Aşkı Memnu: Sarıyer Piyasa Caddesi üzerinde çekilmişti.
    Fatmagülün Suçu Ne:Urla ve Çeşme'de çekiliyor
    Adanalı: Çengelköy, Silivri Beyoğlu ve daha bir çok semtte çekilmişti.
    Akasya Durağı: Kavacık'ta bir taksi durağında çekiliyor.
    Arka Sıradakiler: Kağıthane Lisesi'nde çekiliyor. Arka Sokaklar: Vatan Caddesi'ndeki Emniyet Binası'nda çekiliyor.
    Aşk Bir Hayal: Mardin, Midyat, Urfa ve İstanbul'da çekiliyor.
    Aşk ve Ceza: İstanbul, Bodrum ve Van'da çekiliyor.(Dizinin İstanbul çekimleri Galata Kulesi ve çevresinde gerçekleştiriliyor.)
    Asmalı Konak: Kapadokya'da çekilmişti.
    Avrupa Yakası: Taksim - Elmadağ plato'da çekilmişti.
    Binbir Gece: Yeniköy’deki Ferik Ahmet Arif Paşa Yalısı'nda çekilmişti.
    Canım Ailem: Emirgan Konur Sokaktaki karşılıklı iki dairede çekilmişti.
    Doktorlar: Kocaeli Gebze Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinde çekilmişti.
    Cennet Mahallesi: Küçükçekmece'deki bir mahallede çekilmişti. Öyle Bir Geçer Zaman Ki: Unkapanı’nın Zeyrek bölgesinde
    Lale Devri:Kandilli’deki bir yalıda çekiliyor.
    Dudaktan Kalbe: Sarıyer'de Sait Paşa’nın Yalısı'nda çekilmişti.
    Elveda Rumeli: Makedonya'da çekilmişti.
    Ezel: Dizinin ilk bölümleri Kıbrıs'ta Kaya Artemis Otel'inde çekildi.İstanbul'daki çekimlerinin bir kısmı Taksim'de çekiliyor.
    Fatmagülün Suçu Ne: Urla ve Çeşme'de yapılıyor.
    Fırtına: Rize'de çekilmişti.
    Geniş Aile: Dizinin bir kısmı Sarıyer'de çekiliyor.
    Hatırla Sevgili: Beylerbeyi’ndeki Merih Konak'ta çekilmişti.
    Hanımın Çiftliği: Adana’da Hasan Şaş’ın dizi ekibi için kiraladığı arsada çekiliyor.
    Kapalıçarşı: İstanbul'daki Kapalıçarşı'da çekilmişti.
    Kavak Yelleri: İzmir Urla'da çekiliyor.
    Kurtlar Vadisi Pusu: Çengelköy ve civarında çekiliyor.
    Melekler Korusun: Kadıköy’de 100 yıllık İtalyan Apartmanı’nda çekilmişti.
    Ömre Bedel: Hülya Avşar’ın Sarıyer Büyükdere’deki dört katlı villasında yapılıyor.
    Parmaklıklar Ardında: Tarihi Sinop Cezaevi'nde çekilmişti.
    Yabancı Damat: Gaziantep'te çekilmişti.
    Yaprak Dökümü: Beylerbeyi'nde bir köşkte çekilmişti.

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyıl nerede çekiliyor?

muhteşem yüzyıl çekimleri nerede muhteşem yüzyıl hangi sarayda çekiliyor nerede çekiliyor yüzyılın çekildiği yer nerde Çarşamba akşamları Show tv de bağımlılık yapan hatta bir çok olumlu olumsuz eleştirilere maruz kalan Muhteşem yüzyılın nerede hangi mekanlarda çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Çekimleri başlamadan büyük yankı uyandıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin hazırlık süreci,...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

öyle bir gecer zamanki nerede cekiliyor öyle bir geçer zamanki çekildiği yer geçer zaman ki nerede çekiliyor nerde çekiliyor cemilenin evi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin nerede çekildiğini merak ediyormusunuz?Ekranların reyting rekorları kıran dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Dizi için Unkapanı’nın Zeyrek bölgesinde 51 ev boyandı, 9 ev tamamen restore...
  3. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  4. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  5. Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Merhaba hanımlar hepinize keyifi ve neşesi bol mu bol günler diliyorum ve size bir soru soruyorum acaba Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz?
  6. Hangi Dizi Nerede Çekiliyor Buyrun Öğrenin..

Bu konu; dizilerin çekim yerleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizikoliklerin dizi izlerken en merak ettikleri konulardan biri hiç şüphesiz dizilerin çekim yerleri. Hayran oldukları oyuncuyu ve dizi ortamını yakından görmek için araştırılan dizi çekim yerlerini siz dizisever meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bir araya getirdik. İşti dizilerin çekim mekanları.....
  7. Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?

hangi dizi nerede çekiliyor, diziler nerede çekiliyor, dizilerin çekim yerleri Sevgili melekler, hergün onlarca diziyi ekran başında soluksuz izliyoruz. Çeşit çeşit dekorlarda, farklı farklı mekanlarda çekilen kimi dönem dizisi kimi gününmüzden pek çok diziyi takip ediyoruz. Eminizki dönem dizileri başta olmak üzere nerde çekildiklerini de merak ediyoruz. İşte merak edenler için dizilerin...
  8. "Ütopya" Yarışması Nerede Çekiliyor?

ütopya yarışması, tv8 ütopya, acun ılıcalı ütopya Sevgili melekler, çok yakında başlayacak Ütopya yarışması hakkında bilgiler basında yer almaya devam ediyor. Merak edilen konulardan birisi de bu yarışmanın nerede çekileceği. Hemen söyleyelim Ütopya Survivor gibi yurtdışında çekilmeyecek. İstanbul'da dışarıyla bağlantısı olmayan bir arazide çekilecek olan Ütopya'da 15 yarışmacı mücadele...
  9. Yılanların Öcü Nerede Çekiliyor?

yılanların öcü dizisi nerede çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri neresi,yılanların öcü setinin yeri neresi,yılanların öcü hangi şehirde çekiliyor,yılanların öcü çekim yeri hakkında bilgiler Yılanların Öcü ülkemizin en büyük turistik akıma uğradığı ve en büyük değerleri taşıdığı bir ortamda çekiliyor. Hem biraz eski zamanların havasını yaratmak için hem de birazda köy havası sağlamak...
  10. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. küçükçekmece de çekilen diziler

,
  2. dizilerin çekildiği hastaneler

,
  3. kurtlar vadisi pusu hangi hastanede çekiliyor

,
  4. sungurlar nerede çekim yapıyor