gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaslar elektrik süpürgesi alacagm emiş gücü yüksek çok kuwwetli önebilecegnz makina warmı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba, sulu mu torbalı mı istersiniz bilmiyorum ama ben arçeliğin S 7500 Robotto kullanıyorum çok memnunum, annem de arnica bora kullanıyor o da memnun :şş:

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben ihlasın aura cleanmax olan süpürgesini kullanıyorum.hem halı da yıkıyor.biraz pahalı ama nasıl temizliyor bir görseniz inanamazsınız.ben bu süpürgeden önce meğer pis evde yaşıyormuşum :)

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben bosch dan aldim, hangi modell bilmiyorum herhalde 100 tl idi fiyati... cok güzel cekiyor... memnunum

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende philis in torbasız fanuslu makınesini kullanıyorum hem çok çok iyi çekiyor hemde sürekli toz torbası derdi yok kolay temizleniyor.fiyatı diğerlerine göre biraz daha pahalı oluyor ama torba parası vermiyosun :)

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    boschhh derim dahada bişe demem :D:D

7. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    altus markalı bir süpürge kullanıyorum alalı 4 yıl oldu maaşallah banamısın demiyor çok güzel temizliyor beni bile içine çekecek diye korkuyorum :)

hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?

Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?

Melekler, evinizde meye suyu sıkacağı kullanıyor musunuz? Hangi markayı ve modeli tavsiye edersiniz? Ben daha önce almamıştım ama artık almayı düşünüyorum. Sizlerden de fikir alayım dedim. Sevgiler
  2. Erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirsiniz?

Erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirsiniz?

Zeynep Mansur son kitabı ‘Ben erkek olsaydım’da erkeklere aşk tüyoları veriyor,’incelikten korkmayın’ diyor.Peki siz olsaydınız erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirdiniz? bence en önemli durumlardan biri ilgi göstermek karşındaki insana sevgini hissettireceksn. özel günlerde kücük süprizler yaparak mutlu edebilirsin kadınlar cok kücük seylerden mutlu olabilir bunun formülünü öğreneceksn...
  3. Bosch'tan İndirimli Elektrik Süpürgeleri ve Fiyatları

Bosch'tan İndirimli Elektrik Süpürgeleri ve Fiyatları

en iyi elektrik süpürgesi 2011 bosch, indirimli elektrik süpürgeleri, haziran 2011, en iyi süpürge, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boschta Haziran ayı sonuna kadar eski elektrik süpürgesini getirenlere elektrikli süpürgelerde %23'e varan indirimler var.Fiyatlar aşağıda ki gibidir. İndirimli Elektrik Süpürgesi Fiyatları BGS 72212...
  4. Kötü Kokan Elektrik Süpürgesine Çözüm"

Kötü Kokan Elektrik Süpürgesine Çözüm"

pratik temizlik önerileri kötü kokan elektrikli süpürge, elektrikli süpürgenn kötü kokusuna çözüm Hepimiz evimiz de elektrikli süpürge kullanırız. Toz torbalı elektrikli süpürgelerden zamanla kötü kokular yayıldığını farkeder ve bu durum hiç hoşumuza gitmez. Sizlere elektrikli süpürgelerinizin kötü kokmaması için pratik önerileri paylaşıyoruz. Bir pazar sabahı güneş ışıklarını göstermeye...
  5. Elektrik Süpürgesi Neden İyi Çekmez?

Elektrik Süpürgesi Neden İyi Çekmez?

Ev temizliğinde en temel araçlardan biri olan elektrik süpürgesi en dar vakitlerde bile temizliği en kısa sürede tamamlayan en büyük yardımcımızdır. Bu nedenle sorunsuz çalışması ve kirleri, tozları iyi ve hızlı çekmesi oldukça önemlidir. Elektrik süpürgesi eğer iyi çekmiyorsa aşağıda belirtilen konularda gerekli kontrolleri yapmak oldukça yarar sağlayacaktır. Üzerinde yer alan...

Sayfayı Paylaş