gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Ermeni Asıllı Sanatçı Özür Diliyorum Kampanyasına Katılmadı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ermeni asıllı sanatçılar ermeni asıllı sanatçılarımız türk sanatçılar sanatçılarımız sanatcilar Ermeni asıllı Türk besteci Garo Mafyan "Ermenilerden Özür Diliyorum" kampanyasına imza koymadı.
    NE ÖZÜRÜ

Saba Tümer'le Bu Gece programına katılan Mafyan "'Özür Diliyorum' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye sorulduğunda "ne özrü?" diye cevap verdi. Tümer'in "Ermeniler'den özür diliyorum" kampanyası" diye hatırlatması üzerine şunları söyledi:

BEN BUNA TARAF OLAMAM
    "Ben senin adına kimseden özür dileyemem. Bu konu tarihçilin ve hukukçuların işi. Ben buna taraf olamam. Taraf olmam için o konu hakkında çok iyi bilgi sahibi olmam lazım. O dönemde yaşamam lazım. O dönemin şartlarını çok iyi bilmem lazım. Yani bu benim işim değil, tarihçilerin ve hukukçuların işi..." dedi.

BEN BU BAYRAĞIN ALTINDA YAŞIYORUM
    Bir müslümanla evli olan Garo Mafyan daha önce verdiği röportajlarda kendisinin Ermeni asıllı Türk olarak nitelendirilmesinden rahatsız olduğunu dile getirmiş ve "Çünkü ben bu bayrağın altında yaşıyorum. Asıllı yada asılsız kelimelerini anlamıyorum. Tamam ben Ermeniyim ama bunu her fırsatta belirtmek bana saçma geliyor." demişti... “Türkiye'de Ermeni olma” durumunu ise hiçbir zaman dışlanmadım diye tanımlamıştı...

internethaber

Hangi Ermeni Asıllı Sanatçı Özür Diliyorum Kampanyasına Katılmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Sizi incittim özür diliyorum''

''Sizi incittim özür diliyorum''

Fransız moda evi Christian Dior, Çin’deki depremle ilgili sözleri nedeniyle Sharon Stone’un bu ülkedeki reklamlarından çıkardığını açıkladı ve ünlü yıldızın özür dileyen açıklamasını yayımladı. Christian Dior’un Şanghay bürosunun halkla ilişkiler yetkilisi, Stone, özür dileyen açıklamasında, uygun olmayan sözlerinden dolayı Çin halkını incittiği için özür diledi ve Çin’deki depremzedelere...
  2. Aydınlar ERmenilerden özür diliyor

Aydınlar ERmenilerden özür diliyor

Bir grup aydın, 1915’teki Ermeni tehciriyle ilgili “Özür diliyorum” adıyla bir imza kampanyası başlatıyor. 1915 Ermeni tehcirinde yaşananlar imza kampanyasıyla yeniden gündeme taşınıyor. NTV'nin haberine göre kampanyanın öncülüğünü akademisyenler Ahmet İnsel, Baskın Oran ve Cengiz Aktar ile gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu yapıyor. Kampanya metninde, “1915’te Osmanlı Ermenileri’nin maruz...
  3. özür diliyorum :i

özür diliyorum :i

Burda taıştıgım ve güveninin sarstıgım arkadasm ÇİGDEM CDM' dan çok ÖZÜR DİLİYORUM aşkm en büyük özür bir daha yapmamaktır LÜTFE AFFET çok üzülüyorum :(
  4. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte...
  5. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv'nin Mart ayı için yayınlama planları yaptığı yeni dizisi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum", bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Dizinin konusu ise şöyle.. Başrollerinde Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar'ın oynaması beklenen “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”...

Sayfayı Paylaş