gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hangi fırça ne için???

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Hangi fırça ne için? Makyajınızı daha güzel yapabilmeniz için gerekli olan fırçaları tanımaya ne dersiniz? O zaman yazımızı dikkatlice okuyun ve hangi fırçanın ne işe yaradığını öğrenin. Far fırçası

Kısa ve yumuşak kıllardan oluşur. Kılları uca doğru yuvarlaklaşan türleri iyidir. Farı gözkapağınıza daha iyi yaymanızı sağlar. Farklı iki renk kullanacaksanız bu renkleri daha iyi karıştırmanıza yardımcı olur.

Kapatıcı fırçası

Kılları kısa ve küt kesimlidir. Kapatıcının sivilce izleri üzerine ve gözaltına daha iyi uygulanmasını sağlar. Fırçayı kapatıcıya batırdıktan sonra yumuşak dokunuşlarla uygulama yapılır.

Pudra fırçası

Kılları uzun, sık ve yumuşaktır. Yüze ve boyuna pudranın en iyi şekilde yayılmasını sağlar. Sıkıştırılımış ya da toz pudra ile rahatlıkla kullanılabilir.

Allık fırçası

Çoğu zaman pudra fırçası ile karıştırılır. Farkları pudra fırçalarının kılları yukarı doğru yayılır, allık fırçası daha düz durur. Kılları ne çok sert ne de çok yumuşaktır. Yanaklarda ve gözkapağında kullanılır.

Dudak fırçası

İnce ve sivritilmiş bir yapısı vardır. Kılları çok yumuşaktır. Dudak hattı çizmek, fırça ile daha kolaydır. Rujun daha iyi yayılmasına yarar.

2. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tek bir allık fırçası kullanıyorum ama dudak için de almak istiyorum

Hangi fırça ne için??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırça

Fırça

Saç taramak yaptığınız bir hata nedeniyle bazı sorunlar yaşayacaksınız demektir. Fırça eski ise sağlığınızın bozulacağına işarettir. Çok sayıda fırça görmek karşınıza birçok iş fırsatı çıkacak anlamındadır. Saç taramak yaptığınız bir hata nedeniyle bazı sorunlar yaşayacaksınız demektir. Fırça eski ise sağlığınızın bozulacağına işarettir. Çok sayıda fırça görmek karşınıza birçok iş fırsatı...
  2. gebe kalmak için neler yaptınız hangi zorluklardan geçtınız?

gebe kalmak için neler yaptınız hangi zorluklardan geçtınız?

gebe kalamıyorum sorun ne olabilir? kolay gebe kalabilmek için yapılabilecekler arkadaslar bu bölümunde gebe kalmak için neler yaptık neler denedik onlar hakkında konusalım bir cok arkadasımız gebe kalmakta zorluk cekiyor uyguladımız kürler olabilir burada paylasırsak diğer arkadaşlarımızda faydalabilir..
  3. Nisa Suresi Hangi Durumlarda Ne İçin Okunur ?

Nisa Suresi Hangi Durumlarda Ne İçin Okunur ?

Ne İçin Okunur Nisa Suresi Nisa Suresi Okunacak Yerler Sevgili melekler, faziletleri hakkında bilgiler verdiğimiz Nisa Suresi Okunacak Yerler ile ilgili bilgilerimiz şöyle... Nisa suresi akrabalar arasındaki anlaşmazlığı gidermek için, kavgalı olan kişilerin arasını düzeltmek için ve her türlü zarardan kurtulmak için okunur.
  4. yardımcı düşünceleri bulmak için ne yaparız? hangi soruları sorarız

yardımcı düşünceleri bulmak için ne yaparız? hangi soruları sorarız

ya öğretmen ödev verdi ben de yapamııyorum yardımcı olun acil yardımcı düşünceleri bulmak için ne yaparız? hangi soruları sorarız?
  5. Şampuanların içinde neler bulunur?

Şampuanların içinde neler bulunur?

Bütün şampuanlar % 80-90 oranında su ile, %2-8 oranında deterjan, köpürtücü ajanlar ve % 1 oranında koku ve koruyucu içerirler. Şampuanlar sıklıkla antistatik ve deterjan etkisi olan ajanlar içerirler. Yağlı saçlar için kullanılan şampuanlar, yağı arıtmak için ağır surfaktanlar içerirler. Surfaktanlar yağı ve sudaki kiri uzaklaştırırlar. Genelde modern şampuanların temizleme gücü oldukça...

Sayfayı Paylaş