gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hangi fondöteni kullanıyorsun

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

peki siz hangi fondöteni kullanıyorsunuz? hangisi iyii hangisi daha iyi kapatıyoo
    bide fondetenden önce sürülen makyaj altı bazları varmışş kullananlar varmııı:zonked:

hangi fondöteni kullanıyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  2. Hangi ütüyü kullanıyorsunuz?

Hangi ütüyü kullanıyorsunuz?

hangi ütü ütü kampanyaları 2011 3 yıldır kullandığım ütü sizlere ömür :D yeni ütü almayı düşünüyorum sizce hangisini alayım tavsiyelerinizi bekliyorum:)
  3. Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

en güzel parfüm, en güzel parfüm kokuları, en güzel parfümler, en iyi parfüm, en iyi parfüm kadın Merhaba Melek'ler, bu yazımızda parfümünü değiştirmek isteyenler için, sizlerden kendi kullandığınız parfüm alternatiflerini, isimleri ve numaraları ile yazmanızı rica ediyoruz. Evet Melek'ler, siz hangi parfümü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Ayrıca kendi parfümünüzün yanı sıra...
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. hangi buzdolabını kullanıyorsunuz memnunmusunuz

hangi buzdolabını kullanıyorsunuz memnunmusunuz

selam çeyiz hazırlığıyapan bir gelin adayı olarak size soruyorum en iyi buzdolabı sizce hangisi bende evime buzdolabı alacam ama kullanıcı yorumlarına bakarak model ve markada karar vermek istiyorum sizler evinizde hangi markanın hangi model buzdolabını kullanıyorsunuz tavsiye ediyormusunuz öneri ve yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş