gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi gebelik testi iyi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar adetimin üzerinden 10 gün geçti ellerim titriyor ve ben gebelik testi yaptırmak istiyorum da acaba hangi gebelik testi daha iyi hangisini tavsiye ediyorsunuz. Hadi çabuk lütfen eşime başım ağrıyor dedim eczane dedim bu saatte mi dedi :D:D Olursa ne süpriz olur ama yaaaaa offffffffffff çabuk yazın lütfeeeeeeeeeeeeen

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fortel ve medismart denen markalar var internette satılıyor.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım ben fortel kullanıyorum adet tarihinden 5-7 gün önce sonuç veriyor ama diğerini hiç duymadım...

Hangi gebelik testi iyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  2. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  3. En iyi gebelik testi hangisidir?

En iyi gebelik testi hangisidir?

gebelik testi nedir,gebelik testi fiyatları,en erken gebelik testi,adet gecikmeden yapılan gebelik testi,fortel erken gebelik testi hakkında bilgiler Kullandığınız gebelik testleri var mı? Ne zaman kullandınız ve doğru sonuç verdi mi? Sizce en doğru sonucu veren gebelik testi hangi marka? Dünyada 30 yılı aşkın süredir yüksek teknolojiyle erken ve hassas teşhis testleri üreten...
  4. Gebelik Testi yardimmmm...

Gebelik Testi yardimmmm...

Merhaba arkadaslar , Adetim 1 gün gecikti ve sabah idrar testi yaptim. Bir cizgi dik bir cizgi yatay cikti. Ve cok belirgin. Yorumlar misiniz? Merakliyim da biraz :)
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş