gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi hareketler göbek eritir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Göbek Eriten Sporlar Arkadaşlar göbeğim var ve eritmeme yardımcı olacak sporlar hangileridir yazarsanız sevinirim

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
Hangi hareketler göbek eritir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma sirkesi göbek eritir mi?

Elma sirkesi göbek eritir mi?

elma sirkesi göbek eritirmi elma sirkesi göbek sirke eritirmi göbegi ne eritir göbeği Bir elma sirkesidir gidiyor.Herkesten duyuyorum.Ya zayıflamak için kullanıyorlar ya kilo almak için yada yemeklerde:D:D:DArtık elma sirkesi kullanıyorum diyen birini görünce şaşırmıyorum.Normal buluyorum:) Peki gerçektende bu elma sirkesi zayıflatıyor mu?Özellikle de ayrılmaz ikili hale geldiğimiz...
  2. Göbek eritmek için hareketler

Göbek eritmek için hareketler

göbek eritmek için, hareketler, egzersizler, spor, spor hareketleri, yöntemler, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz mevsimine fit ve incecik bir göbekle girmek mi istiyor sunuz? O halde buyrun size bu konuda yardımcı olacak muhteşem öneriler gelsin Melek'ler.:) İlk olarak 15 dakika kadar ısınma hareketi yapın. Hemen ardından aşağıda verdiğimiz iki egzersizi yapın.Tüm vücudu...
  3. Göbek eritme hareketleri

Göbek eritme hareketleri

Bölgesel yağlanmalardan biride göbek kısımının yağlanmasıdır, bu sebeple sizler için göbek eritme hareketleri listesi çıkardık. Aşağıdaki hareketleri düzenli şekilde yaparsanız göbek eritme konusunda ne kadar faydalı olduklarını göreceksiniz. Göbek yağlarından bir an önce kurtulmak istiyorsanız egzersiz konusunda bilinçlenmelisiniz. Vücudumuzda dört ana karın kası grubu vardır. Bunlar üst...
  4. Hangi hareketlerimiz erkekleri illet eder ?

Hangi hareketlerimiz erkekleri illet eder ?

Melekler, bildiğiniz gibi eşlerimiz bazen bize sinir oluyorlar, hepimize olur bu. Sizlerden öğrenmek istiyorum erkekler kakdınların hangi harekletlerine sinir olurlar. Mesela siz ne yaparsanız eşiniz illet oluyor ?
  5. esneme hareketleri hangileridir

esneme hareketleri hangileridir

Spor yapmaya başlamadan esneme hareketleri yapmak gerekiyormuş.Lütfen bu hareketlerin hangileri olduğunu bu raya yazabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş