gebe
?

Kullandığınız içme suyu markası..

1. Erikli

oy sayısı 1
    25,0%
  2. Hayat

oy sayısı 1
    25,0%
  3. Elmacık

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Hamidiye

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Pınar

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Damla

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Sırma

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Nestle Pure Life

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Turkuaz

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 2
    50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

içme suyu markaları en iyi içme suyu markası

Sevgili melekler, her ne kadar yetkililer musluk suyunun içilebilir nitelikte olduğunu söylese de yine de evlerimizde içme suyu satın alıp kullanıyoruz. Ancak bu içme sularında bile tat farklılıkları olabiliyor. Bu sayfamızda hangi içme suyunu kullandığımızı ve fiyatlarını yazarsak, kullanayı düşünen ve yorum almak isteyenler için faydalı olur diye düşünüyorum..:)

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    biz desni palandöken suyu kullanıyorum erzurumdan gelen bi sı 19lt tek kullanımlık damacana.6 tl sanırım tadı güzel gayet iyi tek kullanımlık damacana olduğundan içim azda olsa rahat çeşmeden hayatta içmiyorum 20 yaşımdaydm sanırım bi hastalık geçirdim sudan kaptığım mikroptan amiplii dizanteri oldm ve zor atlattım korkarım çeşmeden içmekten :(

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Eskisehirdeki K... dan basliyordu damacana kac litrelik onuda bilmiyorum ama eskisehirin suyuyumus :D
    burdada Valon diye bir marka fransada geliyormus su :D
    ikisininde fiyatini tam olarak bilmiyorum ama pahali oldugunu sanmiyorum.
    Valon olanin yarim litrelik pet sisesinin fiyati 11 cent. Ama büyük 1,5litreliginin fiyatini bilmiyorum valla.
    Türkiyedekide herhalde yalnis bilmiyorsam ya 15 tl kocaman damacana yada 5 tl hep kocis aldigindan :utan:
    ikisinin tadida cok güzel. Musluktan icemiyorum birincisi komsular sakin icme su iyi degil dedi bide tadini begenmedim sanki demir iciyormusum gibi tuhaf di tadi insanin sudan gönlü geciyor :D:D

Son düzenleme: 7 Mayıs 2013
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben hayat su kullanıyorum en genelinde denk gelirse bazende sırma su içiyoruz

Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  2. hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

bu soru da aklına nereden geldi demeyin telefonumla ugraşıyordum oradan esti :orkide: evet bebişlerim hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz??
  3. Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

en iyi damacana su markası hangi damacana su markası daha iyi Merhaba Sevgili Melek'ler, bildiğiniz gibi son günlerin olay konusunu sağlıksız damacana su markaları oldu. Bu haber ile birlikte hepimiz, artık su içerken bile korkar olduk. Bundan ötürü, biz de Meleklermekani.com olarak, siz üyelerimize hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz diye soruyor ve en iyi damacana su markası...
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

hangi marka cep tel, hangi model cep tel, hangi cep tel Sevgili melekler, hepimizin elinde bir veya daha fazla cep telefonu mevcut. Sürekli kullanımının zararlarını zaten biliyorsunuz. Bizim sormak istediğimiz meleklermekani forum üyelerinin hangi marka cep telefonunu ve modelini tercih etikleri. Sizde isteğimiz anketten markayı onaylayıp, yorumunuzda model belirtmeniz. Memnuniyet...

Sayfayı Paylaş