gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek Merhaba arkadaşlar sorum şu: Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek bu konuda bilgi sahibi olanları buraya bekliyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi grubu daha çok seviyosun

Hangi grubu daha çok seviyosun

Grup hepsi 4 yüz mor ve ötesi manga Diğer....belirtiniz
  2. Kan Grupları

Kan Grupları

Tek damlası bile değerli olan, damarlarımızda taşıdığımız kan hakkında neleri biliyoruz, ya bilmediklerimiz....Vücut ağırlığının %7-8'ini kan oluşturuyor. Tek bir damlasa bile birçok konuda etken. Çeşitleri karakterimizi belirliyor, özelliklerinin değişmesi hastalıklara yol açıyor. Dikkat kan aranıyor! Radyolardan sık sık duyduğumuz bir anons bu. Belki, o anda bunun önemini...
  3. Diyabet ve stres ile daha yüksek kan şekeri

Diyabet ve stres ile daha yüksek kan şekeri

Diyabet hastalarına öneri ..... Melişler:) Birçok kişi için stres,can sıkıcı ya da keyifsiz olarak ifade edilebilir.Yalnız stresin diyabet hastalarına etkileri çok farklı olabiliyor. Stres diyabet hastalarının kan şekerinin yükselmesine ve hastaların insulin kullanmalarına neden olabiliyor. Uzmanlara göre stresle birlikte öğünlerin atlanması egzersiz yapılmaması ya da yanlış beslenme...
  4. hangi kan grupları birbirinden kan alıp kan verebilir

hangi kan grupları birbirinden kan alıp kan verebilir

Arkadaşlar şeyi merak ediyorum. Hangi kan grupları birbirlerine kan verebilir ve kan alabilir. Aynı grup olmayanlardan bahsediyorum.
  5. IQsu Yüksek Olan Kan Grubu Hangisi ?

IQsu Yüksek Olan Kan Grubu Hangisi ?

hangi kan grubu kan gruplarına göre iq hangi kan grubunun iqsu yüksek Bildiğiniz gibi, A, B, O ve AB olmak üzere 4 grup kan var melekler :) Uzmanlar, kan grubunun kişinin karakterini ve hastalık risklerini belirleyen önemli bir faktör olduğunu ifade ediyor. Araştırmalar A grubunda kanser, 0 grubunda ülser, B ve AB gruplarında daha çok ishal görüldüğünü ortaya koyuyor. Araştırmaların...

Sayfayı Paylaş