gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hangi kan grupları birbirinden kan alıp kan verebilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar şeyi merak ediyorum. Hangi kan grupları birbirlerine kan verebilir ve kan alabilir. Aynı grup olmayanlardan bahsediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hangi kan grupları birbirinden kan alıp kan verebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanun

Kanun

normlar hiyerarşisinde anayasanın altında, tüzüklerin üstünde yer alan, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından “kanun” adı altında konulmuş hukuk kurallarıdır. İdare hukukuna kaynaklık eden pek çok kanun vardır. Bunlardan bir kaçı şunlardır: 6 Ocak 1982 tarih ve 2577 sayılı İdarî Yargılama Usûlü Kanunu, 6 Ocak 1982 tarih ve 2575 sayılı Danıştay Kanunu, 6 Ocak 1982 tarih ve 2576 sayılı Bölge...
  2. Kan Grupları

Kan Grupları

Tek damlası bile değerli olan, damarlarımızda taşıdığımız kan hakkında neleri biliyoruz, ya bilmediklerimiz....Vücut ağırlığının %7-8'ini kan oluşturuyor. Tek bir damlasa bile birçok konuda etken. Çeşitleri karakterimizi belirliyor, özelliklerinin değişmesi hastalıklara yol açıyor. Dikkat kan aranıyor! Radyolardan sık sık duyduğumuz bir anons bu. Belki, o anda bunun önemini...
  3. Kan gruplarimiz

Kan gruplarimiz

Kan gruplarimiz 0 Rh+//////// Almanya
  4. Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek

Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek

Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek Merhaba arkadaşlar sorum şu: Hangi kan grubunun IQ'su daha yüksek bu konuda bilgi sahibi olanları buraya bekliyorum
  5. Kan grubunuz hangisi?

Kan grubunuz hangisi?

Kan grubunuz hangisi anket Meleklermekani.com üyeleri hepinize merhaba... Bu sayfamızda kimler hangi kan grubundan öğrenmek için anket açıyoruz :) Sizden bol katılım istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş