gebe
  1. pesaab

pesaab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hangi kelime

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında pesaab tarafından paylaşıldı.

şimdi öyle bir kelime söyleyinki!! 1 harf çıkınca il olsun! 1 harf daha çıkınca hayvan ismi olsun! 1 harf daha çıkınca ev halkından biri olsun !!! hadi kolay gelsinn ...

2. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hangi kelime
    Kelime;Badana

B harfi çıktı adana(il)
    a çıktı dana
    d çıktı ana(anne)

Valla kendim buldum inanmıyorum heyy:D

3. pesaab

pesaab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hangi kelime

tebrikler sondamla ...

hangi kelime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi kelime beni özetleyebilirki

Hangi kelime beni özetleyebilirki

Susmaktan çok yoruldum artık bildiğin herşey adına konuş dilim desemde biliyorum yine susacaksın bildiğin herşeye inat.... Vakit gecenin yarası… Gözümü açtım aydınlık niyetinde. Gündüzlere sığmayınca, geceyi kabullenir oldum. Gecenin en karanlık yerinden yarınlara aydınlıklar biriktirmekti amacım. Aydınlığı gecenin zifiri karanlığından biriktirmek, yarınlarıma karanlık ekmekti. Bildim; ama...
  2. Tek kelime...

Tek kelime...

Hani dönecektin.. Saydın mı? Ben saymaları unuttum Yada parmaklarım tükendi bil Göçtüm her göçmen kuşla yüreğime doğru Sana doğru Yoruldum Vuruldum... Av oldum avcılara, her vuruluşta,her düşüşte İştahları köreltti etim her ateşte... Hüzün yağıyor kente.. Bir çocuğun yalnızlığı, Çaresizliği sırılsıklam Islanıyor yokluğun adına ne varsa Yok artık parmak uçlarında dokunuşlar bam teline...
  3. Kelime Kutusu

Kelime Kutusu

http://www.flash.gen.tr/files/filess/kelimekutu.swf
  4. 4 kelime..

4 kelime..

3 kelimelik aşk sözleri İşte insanları tuzağa düşüren..kafasını karıştıran...günah işlemesıne sebep 4 kelime........ EGER: Birisi: eğer zengin olsaydım ibadet ederdim der... Digeri: eğer fakir olsaydım ibadet ederdım der... Öbürü: eğer genç olsaydım ibadet ederdim der... Başkası: eğer ihtiyar olsam ibadet ederdim der... İşte dilin fenalığı budur..... NEDEN İlim oku ! Neden okuyayım...
  5. Kellerin Yalanları ....!!!

Kellerin Yalanları ....!!!

1-) Bana yakisiyor. 2-) Erkeklik hormonu testeron fazla salgilaninca saclar dokulurmus. Yani fazla erkekler kel olurmus. Ne kadar kellik o kadar erkeklik. 3-) Tarihe bir bakin, butun buyuk adamlar keldir. 4-) Butun sac kozmetikleri para tuzagi 5-) Istesem sac ektiririm ama insanin dogal hali daha guzel. 6-) Zeki ve Marjinal kadinlar kelleri seksi buluyor. 7-) Kelligimle dalga gecilmesine...

Sayfayı Paylaş